Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KIKA - FLAMURTARI

Gol në fund, Flamurtari mposhtë Kikën

Gol në fund, Flamurtari mposhtë Kikën


19 September, 2021 @18:27

Tri pikë mjaft të rëndësishme për Flamurtarin në Grupin B të Ligës së Parë sot.

Skuadra prishtinase sot e mposhti Kikën me rezultat minimal 0-1, e goli i fitores erdhi krejt në fund të takimit.

TABELA AKTUALE

Kjo fitore e afron Flamurtarin me vendet e para të Grupit B, kurse Kika momentalisht është e parafundit në renditje.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë