Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BESA - DRENASI

Goleadë në Pejë, Shpresim Zogu hat-trick, pikët i merr Drenasi

Goleadë në Pejë, Shpresim Zogu hat-trick, pikët i merr Drenasi


3 October, 2021 @17:33

Plot 5 gola janë shënuar sot në ndeshjen mes Besës dhe Drenasit në Grupin A të Ligës së Parë të Kosovës.

Goleada në fund u mbyll me rezultat 2-3 në të mirë të mysafirëve, të cilët në fund iu gëzuan pikëve të plota. Heroi i Drenasit në këtë takim ishte futbollisti Shpresim Zogu, i cili realizoi hat-trick.

TABELA AKTUALE

Me këtë fitore, Drenasi ndodhet në vendin e katërt të Grupit A të Ligës së Parë, kurse Besa është e fundit në këtë grup momentalisht.

Golashënuesit e Besës do të plotësohen pas pak.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë