Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GRANADA

Problemet me lëndime s’po ndalen, ndeshja nesër!

Foto:Google

Problemet me lëndime s’po ndalen, ndeshja nesër!


17 February, 2021 @12:00

Granada tashmë është duke përgatitur për raundin e 32 të Europa League kundër Napolit.

Sidoqoftë, Diego Martínez ka probleme serioze për të përgatitur takimin për shkak të lëdimeve të shumta në skuadër.

Lojtarët që janë momentalisht të lënduar Roberto Soldado, Montoro, Germán, Joaquini, Luis Milla, Neyder Lozano listës i shtohet edhe Luis Suárez lëndimi i tij do zgjasë midis 8 dhe 12 javë.

Infermieria e Granadës është e tejmbushur për momentin, kjo shkakton probleme për trajnerin përpara ndeshjes kundër napolitanëve.

Ndeshja do zhvillohet me 18 shkurt në orën 21:00.


BARCELONA 1-4 PARIS

Mbappe hat-trick, PSG demolon Barçën në Camp Nou

Champions League/Ligue 1/La Liga

Mbappe hat-trick, PSG demolon Barçën në Camp Nou

16/02/21 @ 22:59

KOMBËTARET

Gjermania  dhe Anglia në garë për Musiala

International

Gjermania dhe Anglia në garë për Musiala

16/02/21 @ 21:20

TRANSFER

Caleta-Car thotë se Liverpool e kishte kërkuar

Premier League/Ligue 1/Transfere

Caleta-Car thotë se Liverpool e kishte kërkuar

16/02/21 @ 21:45

LA LIGA

Dortmundi favorit sipas Fernando

Champions League/La Liga

Dortmundi favorit sipas Fernando

16/02/21 @ 17:45

LIGUE 1

Icardi dikur në La Masia, tashmë kundërshtar i Barcelonës

Ligue 1

Icardi dikur në La Masia, tashmë kundërshtar i Barcelonës

16/02/21 @ 16:15

MAN UTD 2-0 GRANADA & ROMA 1-1 AJAX

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

Europa League/Premier League/Serie A

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

15/04/21 @ 23:27

SLAVIA 0-4 ARSENAL & VILLARREAL 2-1 DINAMO

Arsenali briliant, tash ndaj ish-trajnerit

Europa League/Premier League/La Liga

Arsenali briliant, tash ndaj ish-trajnerit

15/04/21 @ 23:15

MEDIA TALK

Fabio Capello lëvdon trajnerin e kritikuar

Europa League/Serie A

Fabio Capello lëvdon trajnerin e kritikuar

15/04/21 @ 14:51

DUELET E KTHIMIT

Në kërkim të gjysmëfinales

Europa League

Në kërkim të gjysmëfinales

15/04/21 @ 13:19

TË GJITHA NDESHJET

Shkëlqimi i mysafirëve në çerekfinale

Europa League

Shkëlqimi i mysafirëve në çerekfinale

08/04/21 @ 23:03

EUROPA LEAGUE

Arsenal - Slavia Praga, 11-shet startuese

Europa League

Arsenal - Slavia Praga, 11-shet startuese

08/04/21 @ 19:56

EUROPA LEAGUE

Granada - United, Solskjaer me formacion të fuqishëm

Europa League

Granada - United, Solskjaer me formacion të fuqishëm

08/04/21 @ 19:48

ARSENAL

Edhe një goditje për Artetën, futbollisti mungon 6 javë

Europa League/Premier League

Edhe një goditje për Artetën, futbollisti mungon 6 javë

07/04/21 @ 16:09

ÇEREKFINALET

Unitedit debutuesi, derbi në Amsterdam

Europa League/Premier League/Serie A/La Liga

Unitedit debutuesi, derbi në Amsterdam

19/03/21 @ 13:03

SHORTI

Shorti i çerekfinales dhe të kualifikuarit

Europa League

Shorti i çerekfinales dhe të kualifikuarit

18/03/21 @ 23:34


 
Të gjitha lajmet nga Europa League