Të gjitha lajmet

SHQIPËRIA - ANDORRA

Grezda: S’kam pranuar ftesë

Grezda: S’kam pranuar ftesë

13 November, 2019 @14:47

Pas deklaratës së Edi Rejas në konferencën për shtypEros Grezda është ftuar nga kombëtarja, por ai nuk e ka pranuar ftesën, përmes një statusi në Facebook ka reaguar vetë lojtari.

Grezda ka shkruar që ai nuk ka pranuar ftesë apo telefonatë për dy ndeshjet e radhës, ndërkohë që ka shprehur gatishmërinë e tij për t’i mbrojtur edhe më tutje ngjyrat kuq e zi.

GRUPET DREJT EURO2020

Postimi i plotë i Erosit:

SHQIPËRIA - ANDORRA

Konferenca e Rejas: Grezda nuk pranoi ftesën, Shqipëria mbi të gjitha

Foto: FSHF

13 November, 2019 @14:33

Në prag të ndeshjes me Andorrën, ndeshje e cila luhet nesër mbrëma, konferencë për shtyp ka mbajtur Edi Reja, kryetrajneri…

ÇEKIA - KOSOVA

Çekia vs. Kosova, kuotat e bastoreve

TOPSPORTI / A.P

13 November, 2019 @14:26

Në prag të një prej ndeshjeve më të mëdha në histori të futbollit kosovar, ndeshjes mes Çekisë dhe Kosovës, le…

SHQIPËRIA - ANDORRA

Shqipëria vs. Andorra, kuotat sipas bastoreve

13 November, 2019 @14:21

Të enjten (14 nëntor) me fillim nga ora 20:45, Shqipëria përballet me Andorrën, ndeshje kjo e vlefshme për kualifikimet drejt…

BILETAT E PAMUNDURA

Zhgënjimi rreth biletave për ndeshjen e Kosovës, i pafund

TOPSPORTI/ A. P.

13 November, 2019 @0:05

Tash kur erdh 13 nëntori 2019, Tiks (faqja që shet biletat e reprezentacionit të Kosovës në futboll) mund të qaset.…

ME TË MËDHENJTË

Çekët me statistikë superiore për EURO

TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

12 November, 2019 @22:48

Po t’ju thotë dikush ti numëroni gjashtë përfaqësuese që kanë qenë pjesë e çdo Kampionati Evropian që prej vitit 1996,…

Të gjitha lajmet nga EURO 2020