Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAYER OF THE EURO2016

Griezmann, më i miri i EUROs

Griezmann, më i miri i EUROs


11 July, 2016 @15:27

Sulmuesi i Francës, që shënoi 6 gola dhe 2 asistime në europian, Antoine Griezmann, është shpallë edhe zyrtarisht lojtari më i mirë i Kampionatit Europian, Franca 2016.


CRISTIANO RONALDO

Mungon në Superkupën europiane

Champions League/Europa League

Mungon në Superkupën europiane

11/07/16 @ 15:08

ITALIANI

Southampton shiti Pellenë

Premier League/International/Transfere

Southampton shiti Pellenë

11/07/16 @ 15:00

CARLO ANCELOTTI

Me plotë energji te Bayerni

Champions League/Bundesliga/Transfere

Me plotë energji te Bayerni

11/07/16 @ 14:51

BULLETIN NR 23 @ EURO 2016

Buletini 23: Erdhën të fundit, shkuan të fundit

UEFA Euro 2016

Buletini 23: Erdhën të fundit, shkuan të fundit

11/07/16 @ 13:48

PORTUGALIA

Lamtumirë Francë!

UEFA Euro 2016

Lamtumirë Francë!

11/07/16 @ 13:43

Besa në Mavrovë

FFK Superliga

Besa në Mavrovë

11/07/16 @ 12:32

FRANCA

Finalja e parë e humbur

UEFA Euro 2016

Finalja e parë e humbur

11/07/16 @ 12:24

KRERËT E FFKsë

Vokrri e Salihu në finale

Përfaqësuesja/UEFA Euro 2016

Vokrri e Salihu në finale

11/07/16 @ 10:27

KUJTIME

Kuqezinjtë të fundit që mposhtën kampionin

UEFA Euro 2016

Kuqezinjtë të fundit që mposhtën kampionin

11/07/16 @ 09:55

YOUNG PLAYER OF EURO

Renato, më i miri

UEFA Euro 2016

Renato, më i miri

11/07/16 @ 09:14

LA LIGA

Simeone drejt largimit?

La Liga

Simeone drejt largimit?

25/06/21 @ 21:40

TRANSFERE

Alaba i ‘dashuruar’ tek klubi i madrilenëve

La Liga

Alaba i ‘dashuruar’ tek klubi i madrilenëve

25/06/21 @ 21:30

REAL MADRID

Real Madrid, bëhet i ditur kapiteni i ri

La Liga

Real Madrid, bëhet i ditur kapiteni i ri

25/06/21 @ 09:57

LA LIGA

Coutinho mbetet askund

La Liga

Coutinho mbetet askund

24/06/21 @ 21:40

TRANSFERE

Rodriguez i ‘lëkundur’ nga zgjedhja e tij

Premier League/Serie A/La Liga/Transfere

Rodriguez i ‘lëkundur’ nga zgjedhja e tij

24/06/21 @ 21:20

LA LIGA

Messi e lë Laportën ende në pritje

La Liga

Messi e lë Laportën ende në pritje

24/06/21 @ 21:00

TRANSFERE

Bartlomiej Dragowski ia zë vendin Grbic?

Serie A/La Liga/Transfere

Bartlomiej Dragowski ia zë vendin Grbic?

23/06/21 @ 15:50

LA LIGA

“Unë nuk e njoh Real Madrid pa Sergio Ramos”

La Liga

“Unë nuk e njoh Real Madrid pa Sergio Ramos”

23/06/21 @ 15:32

LA LIGA

Ndërrohet numri 9 te Barcelona

La Liga/Transfere

Ndërrohet numri 9 te Barcelona

20/06/21 @ 14:00

LA LIGA

Presion për Laportan, kërkohet kontrata e Messit

La Liga

Presion për Laportan, kërkohet kontrata e Messit

20/06/21 @ 12:00


 
Të gjitha lajmet nga La Liga