Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Inter-Lazio, 11-shet

Inter-Lazio, 11-shet


14 February, 2021 @19:42

Publikohen 11-shet startuese të Interit dhe Lazios.

Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, në këtë ndeshje do të jetë në bankën rezervë dhe pritet të inkuadrohet më vonë.

INTER: Handanovic, Skriniar, De Vrij, Bastoni, Hakimi, Barella, Brozovic, Eriksen, Perisic, Lukaku, Lautaro.

LAZIO: Reina, Partic, Acerbi, Radu, Lazzari, Savic, Leiva, Alberto, Marusic, Correa, Immobile.


ARSENAL - LEEDS

Xhaka me asist, Auba hat-trick, vjen fitorja pas 2 humbjeve

Premier League

Xhaka me asist, Auba hat-trick, vjen fitorja pas 2 humbjeve

14/02/21 @ 19:31

LA LIGA

Real Madrid vazhdon ndjekjen e kreut

La Liga

Real Madrid vazhdon ndjekjen e kreut

14/02/21 @ 19:07

SHQIP në BOTË

6 humbje rresht, 77 minuta për Celinën

Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

6 humbje rresht, 77 minuta për Celinën

14/02/21 @ 18:21

WBA 1-1 UNITED

Barazimi i radhës, United humb hapin me Cityn

Premier League

Barazimi i radhës, United humb hapin me Cityn

14/02/21 @ 17:47

BUNDESLIGA 2

Fitorja e tretë rresht për Paqaradën

International

Fitorja e tretë rresht për Paqaradën

14/02/21 @ 16:51

SHQIP në BOTË

Arijanet Muric pëson 5 gola në debutim

International/Sportistë shqiptarë në botë

Arijanet Muric pëson 5 gola në debutim

14/02/21 @ 16:34

SHQIP në BOTË

Cikalleshi 90 minuta, Konyaspori fiton

International

Cikalleshi 90 minuta, Konyaspori fiton

14/02/21 @ 15:38

BAYERN MUNICH

Bayern Munich zyrtarizon Upamecanon

Bundesliga

Bayern Munich zyrtarizon Upamecanon

14/02/21 @ 13:03

MAN UTD 2-0 GRANADA & ROMA 1-1 AJAX

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

Europa League/Premier League/Serie A

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

15/04/21 @ 23:27

SULMUESI BELG NË RADAR

Londinezët e duan Mertensin

Premier League/Serie A/Transfere

Londinezët e duan Mertensin

15/04/21 @ 16:23

MEDIA TALK

Fabio Capello lëvdon trajnerin e kritikuar

Europa League/Serie A

Fabio Capello lëvdon trajnerin e kritikuar

15/04/21 @ 14:51

LAZIO

Igli Tare flet për gjendjen aktuale të Muriqit

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Igli Tare flet për gjendjen aktuale të Muriqit

14/04/21 @ 13:01

ROSSONERI

Suspendohet dhe gjobitet Zlatan Ibrahimovic

Serie A

Suspendohet dhe gjobitet Zlatan Ibrahimovic

13/04/21 @ 14:09

FORBES

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

13/04/21 @ 07:52

MEDIA TALK

Ibra thyen rregullat e COVID-19?!

Serie A

Ibra thyen rregullat e COVID-19?!

12/04/21 @ 16:38

JUVENTUS

Cristiano grushton murin dhe largohet

Serie A

Cristiano grushton murin dhe largohet

12/04/21 @ 15:48

SCUDETTO

Interit i duhen 1.6 pikë për ndeshje, për tu bërë kampion

Serie A

Interit i duhen 1.6 pikë për ndeshje, për tu bërë kampion

12/04/21 @ 14:43

NEROAZZURRI

Inter afër titullit

Serie A

Inter afër titullit

11/04/21 @ 16:46


 
Të gjitha lajmet nga Serie A