Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ANFIELD ROAD

Operohet futbollisti i Liverpoolit

Foto: Liverpool/fb

Operohet futbollisti i Liverpoolit


26 February, 2021 @13:33

Liverpoolin kampion të Anglisë, këtë stinor nuk e lanë rehat lëndimet.

Jordan Henderson pësoi lëndim në humbjen e Liverpool 2-0 ndaj Everton fundjavën e kaluar; klubi thotë se kapiteni i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale dhe do të qëndrojë jashtë deri në fillim të pushimit ndërkombëtar të marsit.

Anglezi u detyrua të largohej në pjesën e parë të humbjes të Liverpool ndaj rivalëve Everton në Anfield të shtunën e kaluar dhe, pasi u vlerësua nga stafi mjekësor i klubit, u vendos që një operacion ishte i nevojshëm.

Një deklaratë e Liverpool shkruante: “Pas vlerësimit të mëtejshëm me ekipin mjekësor të klubit, Henderson ka kryer me sukses një intervenimin në lëndimin e tij. Ai do të fillojë një program rehabilitimi menjëherë”.


EUROLEAGUE

Shorti i TOP 16 në UEFA Europa League

Europa League

Shorti i TOP 16 në UEFA Europa League

26/02/21 @ 12:59

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (21)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (21)

26/02/21 @ 11:15

THE DRAW

Nesër shorti, këta janë të kualifikuarit

Europa League

Nesër shorti, këta janë të kualifikuarit

25/02/21 @ 23:26

EUROPA LEAGUE

Ish-kampioni anglez befasohet në shtëpi dhe eliminohet nga EL

Europa League

Ish-kampioni anglez befasohet në shtëpi dhe eliminohet nga EL

25/02/21 @ 23:20

KOMENTI I MUNISHIT

Trajnerët nga Shqipëria kanë emra!

FFK Superliga

Trajnerët nga Shqipëria kanë emra!

25/02/21 @ 23:16

MAN UTD 2-0 GRANADA & ROMA 1-1 AJAX

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

Europa League/Premier League/Serie A

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

15/04/21 @ 23:27

SLAVIA 0-4 ARSENAL & VILLARREAL 2-1 DINAMO

Arsenali briliant, tash ndaj ish-trajnerit

Europa League/Premier League/La Liga

Arsenali briliant, tash ndaj ish-trajnerit

15/04/21 @ 23:15

SULMUESI BELG NË RADAR

Londinezët e duan Mertensin

Premier League/Serie A/Transfere

Londinezët e duan Mertensin

15/04/21 @ 16:23

CHAMPIONS LEAGUE

Pjesëmarrjet në gjysmëfinale: Chelsea mbi Unitedin!

Champions League/Premier League

Pjesëmarrjet në gjysmëfinale: Chelsea mbi Unitedin!

14/04/21 @ 14:03

FORMACIONET E MUNDSHME

Rast për dëshmim

Champions League/Premier League/Bundesliga

Rast për dëshmim

14/04/21 @ 14:00

FORMACIONET E MUNDSHME

A do të ketë rikthim të madh në Anfield?

Champions League/Premier League/La Liga

A do të ketë rikthim të madh në Anfield?

14/04/21 @ 13:51

PARA DUELIT

Dortmund e City me mungesa

Champions League/Premier League/Bundesliga

Dortmund e City me mungesa

14/04/21 @ 13:18

NË KËRKIM TË GJYSMËFINALES

Formacionet e mundshme, para ndeshjeve vendimtare

Champions League/Premier League/Bundesliga/Ligue 1

Formacionet e mundshme, para ndeshjeve vendimtare

13/04/21 @ 15:42

KLOPP

Liverpooli nuk dorëzohet

Champions League/Premier League

Liverpooli nuk dorëzohet

13/04/21 @ 14:39

BITCOIN

Bonuset e lojtarëve: tashmë paguhen edhe me Bitcoin!

Premier League

Bonuset e lojtarëve: tashmë paguhen edhe me Bitcoin!

13/04/21 @ 08:44


 
Të gjitha lajmet nga Premier League