Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRENASI - TREPÇA '89

Kampioni e mbyllë sezonin me barazim

Foto: E.B / TOPSPORTI

Kampioni e mbyllë sezonin me barazim


14 May, 2022 @18:13

Me barazim e ka mbyllur sezonin në Grupin A të Ligës së Parë skuadra e Trepçës ‘89.

Mitrovicasit, që vitin tjetër do të jenë pjesë e Superligës, sot barazuan 1-1 ndaj Drenasit në fushën e këtij të fundit.

Ehat Gjoka shënoi për Drenasin në këtë takim, kurse për Trepçën ‘89 shënoi Ardian Muja.

TABELA PËRFUNDIMTARE E LIGËS SË PARË

Krahas Trepçës ‘89 që e mbyll sezonin në vendin e parë të Grupit A me vetëm një humbje të pësuar, Drenasi këtë sezon e mbyllë në vendin e parafundit, mjaftueshëm për të shpëtuar.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë