Të gjitha lajmet

KLODIAN DURO

Kamza zyrtarizon Duron

Foto: FKKamza/fb

Kamza zyrtarizon Duron

5 September, 2018 @22:49

Skuadra nga Kategoria Superiore shqiptare, Kamza, ka zyrtarizuar si trajner të ri të ekipit, ish futbollistin e kombëtares, Klodian Duro.

Njoftimin e ka bërë sot ekipi përmes faqes zyrtare në Facebook, ndërsa Duro do të zëvendësojë në bankë Bledar Devollin e shkarkuar pas humbjes nga Teuta e Bledi Shkëmbit.

TABELA AKTUALE E SUPERIORES

Kamza nga 3 xhirot e para të Superiores ka shënuar 1 fitore dhe 2 disfata.

MBROJTËS ME PËRVOJË

Gjilani zyrtarizon edhe Franc Veliun

Foto: SCGjilani/fb

10 September, 2019 @16:33

Skuadra e Gjilanit nuk ka të ndalur në merkaton verore. Para pak çastesh skuadra që drejtohet nga trajneri Gentian Mejzani,…

KRYHET XHIROJA II

Shkurtaj s’ndalet, Kukësi lider

28 August, 2019 @21:10

Që në xhiron e dytë të Kategorisë Superiore, Kukësi ka marrë kreun e tabelës, pastër me golaverazh. Me dy…

KRISTAL ABAZAJ

Prej Anderlechtit te Kukësi

FOTO/ fc Kukësi

27 August, 2019 @22:11

Pak para çastesh, skuadra e Kukësit e zyrtarizoi lojtarin Kristal Abazaj. Abazaj do të luajë në formë huazimi për një…

KF TIRANA

Lila dhe Vangjeli, zyrtarisht te Tirana

Foto: KF Tirana

27 August, 2019 @13:34

Kristi Vangjeli dhe Andi Lila janë dy lojtarët më të ri të skuadrës së Tiranës, lojtarë që kryesisht angazhohen në…

DETAJET E BRENDISË

Kapaciteti dhe detajet tjera të “Arenës Kombëtare”

25 August, 2019 @11:35

Në numrin e djeshëm të së përditshmes tiranase Panorama Sport, gazeta ka bërë të ditur disa detaje lidhur me brendinë…

Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore