Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQESORET

Kosova zyrtarizon 2 miqësore në qershor

Kosova zyrtarizon 2 miqësore në qershor


23 April, 2021 @11:59

Federata e Futbollit të Kosovës ka zyrtarizuar dy miqësore për kombëtaren përgjatë muajit qershor.

Përveç San Marinos, që orë më parë u zyrtarizua nga Federata e atij vendi, FFK ka bërë të ditur në njoftim se tashmë Dardanët kanë aranzhuar edhe një miqësore tjetër për qershor dhe atë 3 ditë më vonë.

Kosova pas miqësores së 1 qershorit ndaj San Marinos në Fadil Vokrri, më 4 qershor do të luajë ndaj Kazakistanit, gjithashtu në Prishtinë.

Të dyja ndeshjet, edhe ajo e 1 qershorit edhe ajo e 4 qershorit do të luhen prej orës 16:00 ka bërë të ditur FFK-ja në njoftim.


ZYRTARIZOHET MIQESORJA

San Marino zyrtarizon miqësoren me Kosovën

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Futsall Superliga/Përfaqësuesja/International

San Marino zyrtarizon miqësoren me Kosovën

23/04/21 @ 11:26

BARCELONA 5-2 GETAFE

2 gola e 1 asist për Messin në fitore

La Liga

2 gola e 1 asist për Messin në fitore

23/04/21 @ 00:01

PREMIER LEAGUE

Ish-kampioni fiton pas 2 humbjeve rresht

Premier League

Ish-kampioni fiton pas 2 humbjeve rresht

22/04/21 @ 23:33

NAPOLI 5-2 LAZIO

Hysaj asiston, Napoli mposht rivalin direkt

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Hysaj asiston, Napoli mposht rivalin direkt

22/04/21 @ 22:58

VIDEO

Kryeziu i pafat, shënon në portë të gabuar

International/Sportistë shqiptarë në botë

Kryeziu i pafat, shënon në portë të gabuar

22/04/21 @ 22:54

SHQIP në BOTË

Hadërgjonaj 90-min, kampioni i kthehet fitoreve

International/Sportistë shqiptarë në botë

Hadërgjonaj 90-min, kampioni i kthehet fitoreve

22/04/21 @ 21:38

MEDIA

Laporta: Superliga është nevojë! Duhet të bëhet patjetër

La Liga

Laporta: Superliga është nevojë! Duhet të bëhet patjetër

22/04/21 @ 21:34

ROMA - ATALANTA

Mbrojtësi i Shqipërisë 90min, Atalanta lëshon rast ideal

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Mbrojtësi i Shqipërisë 90min, Atalanta lëshon rast ideal

22/04/21 @ 21:19

KTHEJNE KRYESIMIN

Atletico Madrid me 11-she të njëjtë, në krye

La Liga

Atletico Madrid me 11-she të njëjtë, në krye

22/04/21 @ 21:16

BALLKANI

Zyrtare: “Lewandowski i Malishevës” te Ballkani

FFK Superliga/Transfere

Zyrtare: “Lewandowski i Malishevës” te Ballkani

23/06/21 @ 17:29

MALISHEVA

“Lewandowski” ndahet me Malishevën

FFK Superliga/Transfere

“Lewandowski” ndahet me Malishevën

22/06/21 @ 22:32

DRITA

Drita aranzhon 3 miqësore në Ohër

FFK Superliga

Drita aranzhon 3 miqësore në Ohër

22/06/21 @ 16:08

PARAKUALIFIKIMET

Ramadani: Nuk e diskutojmë fitoren nëse…

FFK Superliga/International

Ramadani: Nuk e diskutojmë fitoren nëse…

21/06/21 @ 23:47

PARAKUALIFIKIMET

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

FFK Superliga/Champions League

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

21/06/21 @ 23:40

BALLKANI

Nexhipi premton suksese me Ballkanin

FFK Superliga

Nexhipi premton suksese me Ballkanin

20/06/21 @ 16:43

MALISHEVA

Malisheva vazhdon me trajnerin dhe 3 lojtarë

FFK Superliga

Malisheva vazhdon me trajnerin dhe 3 lojtarë

19/06/21 @ 19:00

SULMUESI MË I MIRË I SUPERLIGËS

Daku rikthehet në elitën kroate

FFK Superliga/International/Transfere

Daku rikthehet në elitën kroate

19/06/21 @ 17:51

DRITA

Drita transferon golashënuesin e dytë më të mirë të Superligës

FFK Superliga/Transfere

Drita transferon golashënuesin e dytë më të mirë të Superligës

18/06/21 @ 22:14

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

FFK Superliga/Champions League

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

18/06/21 @ 12:49


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga