Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVARE ASLLANI

Kosovarja, më e mira e muajit

Kosovarja, më e mira e muajit


18 May, 2021 @18:53

Futbollistja kosovare e Real Madridit, Kosovare Asllani, ka fituar çmimin e futbollistes më të mirë për muajin prill.

Ajo këtë çmim e fitoi falë paraqitjeve të shkëlqyera gjatë muajit prill, ku shënoi 3 gola, prej tyre 2 në kampionat dhe 1 në Kupë.

Kosovarja këtë stinor ka shënuar 14 gola me Realin dhe aktualisht është golashënuesja më e mirë e skuadrës galaktike.


SHPRESAT

Kosova U21 - Gjilani, miqësore e qershorit

Përfaqësuesja

Kosova U21 - Gjilani, miqësore e qershorit

18/05/21 @ 18:31

JUVENTUS

Juve prezanton fanellën e re për stinorin 2021/22

Serie A

Juve prezanton fanellën e re për stinorin 2021/22

18/05/21 @ 18:19

FTESA

Emër i ri te Kosova, futbollisti i skuadrës holandeze pranon ftesën nga Challandes

Përfaqësuesja

Emër i ri te Kosova, futbollisti i skuadrës holandeze pranon ftesën nga Challandes

18/05/21 @ 18:04

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (35)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (35)

18/05/21 @ 17:51

EL MUNDO DEPORTIVO

Nuk janë më të paprekshëm

La Liga/Transfere

Nuk janë më të paprekshëm

18/05/21 @ 16:35

KUPA E SHQIPËRISË

Përcaktohet vendi dhe ora e finales së Kupës së Shqipërisë

FSHF Kategoria Superiore

Përcaktohet vendi dhe ora e finales së Kupës së Shqipërisë

18/05/21 @ 16:12

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Suedia-Sllovakia

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Suedia-Sllovakia

18/06/21 @ 17:01

SUEDIA 1-0 SLLOVAKIA

Me fitore, Suedia merr lidershipin

Evropiani/International

Me fitore, Suedia merr lidershipin

18/06/21 @ 16:46

COPA AMERICA 2021

Blick: Neymar si Xhaka

International

Blick: Neymar si Xhaka

18/06/21 @ 11:49

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Holanda-Austria

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Holanda-Austria

17/06/21 @ 23:16

HOLANDA 2-0 AUSTRIA

Holanda bindëse, siguron të tetën e finales

Evropiani/International

Holanda bindëse, siguron të tetën e finales

17/06/21 @ 22:53

UKRAINA 2-1 MAQEDONIA VERIORE

Pas 6 humbjeve radhazi, Ukraina arrin fitore në EURO

Evropiani/International

Pas 6 humbjeve radhazi, Ukraina arrin fitore në EURO

17/06/21 @ 16:57

DANIMARKA

Letra publike e kapitenit Kjaer

Evropiani/International

Letra publike e kapitenit Kjaer

17/06/21 @ 15:00

PAS SULMIT

Erikseni në operim, do të ketë ICD

Evropiani/Serie A/International

Erikseni në operim, do të ketë ICD

17/06/21 @ 12:06

TRANSFERI

Bujar Shabani kalon te Shkupi

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Bujar Shabani kalon te Shkupi

17/06/21 @ 11:01

ROBERTO MANCINI

I detyruam të gabojnë

Evropiani/International

I detyruam të gabojnë

16/06/21 @ 23:30


 
Të gjitha lajmet nga International