Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EL MUNDO DEPORTIVO

Nuk janë më të paprekshëm

Foto: mundodeportivo.com

Nuk janë më të paprekshëm


18 May, 2021 @16:35

Barcelona ka vendosur. Kriza e madhe financiare në klub ka bërë që drejtuesit të largojnë statusin e “të paprekshmit” nga katërshja Sergio Busquets, Gerard Pique, Sergi Roberto e Antoine Griezmann.

El Mundo Deportivo ka bërë të ditur se klubi dëshiron që të largojë disa nga yjet ashtu që të shpëtojë fiaskon e fundit, ndërsa situata e së ardhmes do të analizohet thellë.

Pritet që brenda afatit kalimtar të verës Barcelona të pranojë oferta për lojtarët në fjalë, derisa ende mund t’i shes. Por nuk pritet përfitim i madh prej tyre, sa lirim nga rrogat e larta që i kanë.


KUPA E SHQIPËRISË

Përcaktohet vendi dhe ora e finales së Kupës së Shqipërisë

FSHF Kategoria Superiore

Përcaktohet vendi dhe ora e finales së Kupës së Shqipërisë

18/05/21 @ 16:12

KOSOVA

Kosova ndërron dy rivalët e miqësoreve të qershorit

Përfaqësuesja

Kosova ndërron dy rivalët e miqësoreve të qershorit

18/05/21 @ 15:41

CHAMPIONS LEAGUE

Kundërshtarët e mundshëm të Prishtinës në Ligën e Kampionëve

FFK Superliga/Champions League

Kundërshtarët e mundshëm të Prishtinës në Ligën e Kampionëve

18/05/21 @ 14:22

PREMIER LEAGUE

Eric Cantona në “Premier League Hall of Fame”

Premier League

Eric Cantona në “Premier League Hall of Fame”

18/05/21 @ 12:46

CRYSTAL PALACE

Hodgson largohet nga Palace, zëvendësues ish-mesfushori anglez?

Premier League

Hodgson largohet nga Palace, zëvendësues ish-mesfushori anglez?

18/05/21 @ 12:35

KAI ROONEY

Në hapat e babait

Premier League

Në hapat e babait

17/05/21 @ 23:52

MEDIA TALK

Ole: Protestat ndikuan në performancë!

Premier League

Ole: Protestat ndikuan në performancë!

17/05/21 @ 23:38

MEDIA TALKS

Harry Kane kërkon largimin

Premier League

Harry Kane kërkon largimin

17/05/21 @ 23:21

TRANSFERE

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

Premier League/La Liga/Transfere

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

17/06/21 @ 20:20

REAL MADRID

Ramos në Serie A, por te cila skuadër?

Serie A/La Liga/Transfere

Ramos në Serie A, por te cila skuadër?

17/06/21 @ 19:35

MEDIA TALK

Depay te Barça, çështje zyrtarizimi

Evropiani/La Liga/Transfere

Depay te Barça, çështje zyrtarizimi

17/06/21 @ 14:13

REAL MADRID

Zyrtare: Sergio Ramos largohet nga Real Madridi

La Liga

Zyrtare: Sergio Ramos largohet nga Real Madridi

16/06/21 @ 21:53

ZYRTARE

Barcelona rikthen Emersonin

La Liga

Barcelona rikthen Emersonin

02/06/21 @ 20:27

MEDIA TALK

A do ta nënshkruajë kontratën e re?

La Liga/Transfere

A do ta nënshkruajë kontratën e re?

02/06/21 @ 11:13

ZYRTARE

ZYRTARE: Ancelotti rikthehet në Real Madrid

Premier League/La Liga

ZYRTARE: Ancelotti rikthehet në Real Madrid

01/06/21 @ 19:01

REAL MADRID

Real Madrid në bisedime me ish-trajnerin

La Liga

Real Madrid në bisedime me ish-trajnerin

01/06/21 @ 14:07

BARCELONA

Barcelona rikthen ish-lojtarin nga City

La Liga

Barcelona rikthen ish-lojtarin nga City

01/06/21 @ 11:59

REAL MADRID

Real Madrid prezenton fanellat për stinorin e ardhshëm

La Liga

Real Madrid prezenton fanellat për stinorin e ardhshëm

01/06/21 @ 11:41


 
Të gjitha lajmet nga La Liga