Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALK

Ole: Protestat ndikuan në performancë!

Ole: Protestat ndikuan në performancë!


17 May, 2021 @23:38

Lojtarët e Manchester Unitedit janë ndikuar nga protestat e tifozëve kundër pronarëve, ka thënë trajneri i ekipit, Ole Gunnar Solskjaer.

Javën e kaluar, ekipi i Manchester Unitedit u mposht nga Leicester City dhe Liverpool brenda 50 orëve, të orarit të ngushtuar për shkak të protestave, që shtyen ndeshjen me këta të fundit.

Futbollistët e Unitedit kaluan me orë të tëra në stadium dhe atyre iu mundësuan edhe shtretër që të pushojnë para ndeshjes ndaj Liverpoolit, për shkak të frikës për demonstrata edhe më të mëdha.

“Nuk dua ta them si arsyetim sepse i humbëm dy ndeshje, por sigurisht është njëra ndër arsyet që ndikuan në performancë,” ka thënë ai, transmeton BBC Sport.

Manchester Unitedit i duhet edhe një fitore për të çimentuar pozitën e dytë në renditje tabelare në dy xhirot e mbetura dhe ndeshja e radhës ndaj Fulhamit të rënë nga elita, duket si ideale për Djajtë e Kuq.


MEDIA TALKS

Harry Kane kërkon largimin

Premier League

Harry Kane kërkon largimin

17/05/21 @ 23:21

ZYRTARE

Julian Draxler rinovon deri në vitin 2024

Ligue 1/International

Julian Draxler rinovon deri në vitin 2024

17/05/21 @ 21:08

KUPA E KOSOVËS

Caktohet orari i finales së Kupës në konkurrencën e grave

Kupa e Kosovës

Caktohet orari i finales së Kupës në konkurrencën e grave

17/05/21 @ 20:35

KATEGORIA SUPERIORE

Partizani rrëzon Teutën nga froni, bënë hapin e madh drejt titullit

FSHF Kategoria Superiore

Partizani rrëzon Teutën nga froni, bënë hapin e madh drejt titullit

17/05/21 @ 19:30

FUTSALL

Beni Simitçiu: Futsalli kosovar ka të ardhme premtuese

Futsall Superliga/Sportistë shqiptarë në botë

Beni Simitçiu: Futsalli kosovar ka të ardhme premtuese

17/05/21 @ 19:15

REAL MADRID

Kroos rezulton pozitiv me COVID-19

La Liga

Kroos rezulton pozitiv me COVID-19

17/05/21 @ 18:51

TER-STEGEN

Ter Stegen humb Evropianin me Gjermaninë

International

Ter Stegen humb Evropianin me Gjermaninë

17/05/21 @ 18:31

ZYRTARE

Zyrtare: Mancini rinovon kontratën me Italinë

International

Zyrtare: Mancini rinovon kontratën me Italinë

17/05/21 @ 18:21

TRANSFERE

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

Premier League/La Liga/Transfere

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

17/06/21 @ 20:20

RAFA BENITEZ

Pritet rikthimi në Premier League

Premier League/Transfere

Pritet rikthimi në Premier League

16/06/21 @ 23:59

STINORI I RI

Kampioni me Spurs, Arsenali me debutues

Premier League

Kampioni me Spurs, Arsenali me debutues

16/06/21 @ 10:21

ZYRTARE

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

Premier League/Ligue 1/Transfere

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

10/06/21 @ 15:03

WOLVES

Wolves zyrtarizon trajnerin e ri

Premier League/Transfere

Wolves zyrtarizon trajnerin e ri

09/06/21 @ 11:19

EMILIANO BUENDIA

Rekord transfer nga Aston Villa

Premier League/International/Transfere

Rekord transfer nga Aston Villa

06/06/21 @ 12:00

PREMIER LEAGUE

Për herë të tretë, Pep Guardiola trajneri i vitit në PL

Premier League

Për herë të tretë, Pep Guardiola trajneri i vitit në PL

05/06/21 @ 13:21

PREMIER LEAGUE

Ruben Dias lojtari i viti në Premier League

Premier League

Ruben Dias lojtari i viti në Premier League

05/06/21 @ 12:48

ARSENAL

Arsenali publikon listën e largimeve

Premier League

Arsenali publikon listën e largimeve

03/06/21 @ 23:43

MEDIA TALKS

Conte në bisedime të avancuara për stolin e Tottenham-it

Premier League

Conte në bisedime të avancuara për stolin e Tottenham-it

02/06/21 @ 22:15


 
Të gjitha lajmet nga Premier League