Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Julian Draxler rinovon deri në vitin 2024

Julian Draxler rinovon deri në vitin 2024


17 May, 2021 @21:08

Julian Draxler ka zgjatur kontratën me PSG-në edhe për tre vite. Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi përmes një njoftimi.

“Qëllimet e klubit janë bërë realitet.” tha Draxleri. “Këtë stinor kemi luajtur në gjysëmfinalen e Ligës Kampionëve, ndërsa stinorin e kaluar në finale. Kemi përparuar mjaft, edhe pse ka pasur batica e zbatica, projekti është shumë tërheqës për mua dhe jam i lumtur të vazhdoj këtu.”

”Është krenari e madhe për mua, e dua këtë klub dhe Parisin si qytet,” shtoi gjermani. “Është fantastike të luash me top-lojtarë për një skuadër të tillë. Jam shumë i lumtur që kam zgjatur kontratën. Shpresoj se do vazhdojmë të fitojmë tituj në tre stinorët e ardhshëm! Do të japim gjithçka nga vetja për të fituar trofe, ashtu si bëjmë në çdo ndeshje.”

Këtë stinor me PSG-në, Draxleri ka shënuar 4 herë dhe ka dhuruar 6 asiste në 18 paraqitje.

 


ZYRTARE

Julian Draxler rinovon deri në vitin 2024

Ligue 1/International

Julian Draxler rinovon deri në vitin 2024

17/05/21 @ 21:08

KUPA E KOSOVËS

Caktohet orari i finales së Kupës në konkurrencën e grave

Kupa e Kosovës

Caktohet orari i finales së Kupës në konkurrencën e grave

17/05/21 @ 20:35

KATEGORIA SUPERIORE

Partizani rrëzon Teutën nga froni, bënë hapin e madh drejt titullit

FSHF Kategoria Superiore

Partizani rrëzon Teutën nga froni, bënë hapin e madh drejt titullit

17/05/21 @ 19:30

FUTSALL

Beni Simitçiu: Futsalli kosovar ka të ardhme premtuese

Futsall Superliga/Sportistë shqiptarë në botë

Beni Simitçiu: Futsalli kosovar ka të ardhme premtuese

17/05/21 @ 19:15

REAL MADRID

Kroos rezulton pozitiv me COVID-19

La Liga

Kroos rezulton pozitiv me COVID-19

17/05/21 @ 18:51

ZYRTARE

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

Premier League/Ligue 1/Transfere

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

10/06/21 @ 15:03

LIGUE 1

Ligue 1 bëhet me 18 skuadra

Ligue 1

Ligue 1 bëhet me 18 skuadra

03/06/21 @ 20:49

LIGUE 1

Nantes shpëton falë golave si mysafirë, mbetet në elitë

Ligue 1

Nantes shpëton falë golave si mysafirë, mbetet në elitë

30/05/21 @ 23:21

CHRIS GALTIER

Fitoi titullin dhe largohet

Champions League/Ligue 1/International/Transfere

Fitoi titullin dhe largohet

26/05/21 @ 15:28

LIGUE 1

Lille, kampion i Francës

Ligue 1

Lille, kampion i Francës

23/05/21 @ 22:47

KOLUMNE

+5 për fundjavë! - e fundit e sezonit

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/Analiza

+5 për fundjavë! - e fundit e sezonit

21/05/21 @ 18:00

MEDIA TALK

Mourinho e do sulmuesin e Lyonit

Serie A/Ligue 1/Transfere

Mourinho e do sulmuesin e Lyonit

21/05/21 @ 11:24

MEDIA TALKS

Komplikohet transferimi i Mbappe në Madrid

Ligue 1/La Liga

Komplikohet transferimi i Mbappe në Madrid

18/05/21 @ 22:46

KOLUMNE

Më shumë se 5 për fundjavë!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Më shumë se 5 për fundjavë!

15/05/21 @ 09:00

GARA PËR TALENTIN

Arsenali rivalizon Realin për supertalentin francez

Premier League/Ligue 1/Transfere

Arsenali rivalizon Realin për supertalentin francez

11/05/21 @ 17:37


 
Të gjitha lajmet nga Ligue 1