Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (35)

Superliga - Formacioni i javës (35)


18 May, 2021 @17:51

Pas ndeshjeve të javës 35, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

TABELA AKTUALE

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Enea Koliçi (Gjilani); Ardian Limani (Drita), Lapidar Lladrovci (Feronikeli), Jamal Arago (Drita), Gledi Mici (Prishtina); Arbër Hoxha (Ballkani), Qëndrim Zyba (Prishtina), Marko Milickovic (Feronikeli); Marclei Santos (Arbëria), Festim Alidema (Drita), Mirlind Daku (Ballkani).


EL MUNDO DEPORTIVO

Nuk janë më të paprekshëm

La Liga/Transfere

Nuk janë më të paprekshëm

18/05/21 @ 16:35

KUPA E SHQIPËRISË

Përcaktohet vendi dhe ora e finales së Kupës së Shqipërisë

FSHF Kategoria Superiore

Përcaktohet vendi dhe ora e finales së Kupës së Shqipërisë

18/05/21 @ 16:12

KOSOVA

Kosova ndërron dy rivalët e miqësoreve të qershorit

Përfaqësuesja

Kosova ndërron dy rivalët e miqësoreve të qershorit

18/05/21 @ 15:41

CHAMPIONS LEAGUE

Kundërshtarët e mundshëm të Prishtinës në Ligën e Kampionëve

FFK Superliga/Champions League

Kundërshtarët e mundshëm të Prishtinës në Ligën e Kampionëve

18/05/21 @ 14:22

PREMIER LEAGUE

Eric Cantona në “Premier League Hall of Fame”

Premier League

Eric Cantona në “Premier League Hall of Fame”

18/05/21 @ 12:46

CRYSTAL PALACE

Hodgson largohet nga Palace, zëvendësues ish-mesfushori anglez?

Premier League

Hodgson largohet nga Palace, zëvendësues ish-mesfushori anglez?

18/05/21 @ 12:35

KAI ROONEY

Në hapat e babait

Premier League

Në hapat e babait

17/05/21 @ 23:52

DRITA

Drita transferon golashënuesin e dytë më të mirë të Superligës

FFK Superliga/Transfere

Drita transferon golashënuesin e dytë më të mirë të Superligës

18/06/21 @ 22:14

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

FFK Superliga/Champions League

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

18/06/21 @ 12:49

LLAPI

Llapi përforcon sulmin me Shillovën

FFK Superliga/Transfere

Llapi përforcon sulmin me Shillovën

18/06/21 @ 11:31

LLAPI

Llapi e Leci i ndajnë rrugët

FFK Superliga/Transfere

Llapi e Leci i ndajnë rrugët

17/06/21 @ 22:12

MALISHEVA

Ekipi debutues në Superligë, vazhdon me kapitenin

FFK Superliga

Ekipi debutues në Superligë, vazhdon me kapitenin

17/06/21 @ 21:15

DRITA

Ergyn Ahmeti ndahet me Dritën

FFK Superliga/Transfere

Ergyn Ahmeti ndahet me Dritën

17/06/21 @ 18:05

DRITA

Festim Alidema largohet nga Drita

FFK Superliga/Transfere

Festim Alidema largohet nga Drita

17/06/21 @ 15:01

LLAPI

Llapi rrëmben golashënuesin më të mirë të Ulpianës

FFK Superliga/Transfere

Llapi rrëmben golashënuesin më të mirë të Ulpianës

17/06/21 @ 12:14

DRITA

Edhe një lojtar i bashkohet Dritës nga Trepça’89

FFK Superliga/Transfere

Edhe një lojtar i bashkohet Dritës nga Trepça’89

16/06/21 @ 22:00

DRITA

Drita godet me Mujën

FFK Superliga/Transfere

Drita godet me Mujën

16/06/21 @ 18:37


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga