Të gjitha lajmet

BASTORET

Kuqezinjtë favorit ndaj Lituanisë

Pamje nga ndeshja e kaluar Shqipëria-Lituania 0-1 / Foto: FSHF

Kuqezinjtë favorit ndaj Lituanisë

14 October, 2020 @15:10

Shqipëria vazhdon të jetë favorite në ndeshjet e Grupit 4 të Ligës C të Kombeve.

Edhe kësaj radhe, përkundër rezultateve dhe humbjes pikërisht nga Lituania, kuqezinjtë janë parë favorit për fitore në ndeshjen Lituania - Shqipëria.

TABELA AKTUALE

Sipas bwin.com kuqezinjtë për fitore kanë kuotën 2.05, ndërsa vendasit 4.00. Barazimi kuotohet me 3.00.

Kurse sa i përket rrjedhës së ndeshjes, pritet që të ketë pak gola në takim, pasi që 1.45 është kuota për deri në dy gola në ndeshje, kurse për më shumë se tre gola kuota është 2.60.

BASTORET

Bastoret i japin shumë pak gjasa Kosovës për fitore

14 October, 2020 @15:23

Në përballjen e tretë të muajit tetor, Kosova është mysafire e Greqisë sonte në Athinë. Pas dy humbjeve rresht,…

NGA KONFERENCA

Reja: Kemi ardhur të marrim pikë

Foto: FSHF

13 October, 2020 @21:39

Selektori italian i kombëtares shqiptare, Edi Reja, në konferencën për shtyp para ndeshjes me Lituaninë ka bërë të ditur se…

STERVITJA PARA NDESHJES

Për të thyer akullin

Fotot: FFK

13 October, 2020 @20:01

Kombëtarja e Kosovës sot në mesditë ka arritur në Athinë dhe është akomoduar në hotelin “Radisson Blu Park”, derisa në…

NGA KONFERENCA

Vojvoda lut për mbështetje të ekipit, lojtarët po japin 100%

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

13 October, 2020 @19:54

Mbrojtësi i Torinos, Mërgim Vojvoda, në konferencën për shtyp para ndeshjes së Kosovës ndaj Greqisë ka thënë se ekipit tash…

NGA KONFERENCA

Menaxheri Shala kryen konferencën, s’lë Challandesin të përgjigjet

13 October, 2020 @19:28

Menaxheri i përfaqësueses së Kosovës, Bajram Shala, në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Greqisë, ka thënë se portieri i…

Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve