Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA E KOMBEVE

Liga e Kombeve: Kosova kupton kundërshtarin e fundit të grupit

Liga e Kombeve: Kosova kupton kundërshtarin e fundit të grupit


26 March, 2024 @20:48

Tashmë është kompletuar grupi i Kosovës në Ligën C të Kombeve.

Pas fitores së sontme ndaj Gjibraltarit me rezultat 1-0, Lituania i është bashkangjitur Kosovës në Grupin C2 të Ligës së Kombeve.

LIGA E KOMBEVE - GRUPET

Kështu, ky grup përbehet nga: Kosova, Rumania, Qipro dhe Lituania dhe ndeshjet grupore të kësaj lige fillojnë në shtator.


 
Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve