Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA e PARË

Liga e Parë vazhdon sot me 6 ndeshje

FOTO / Arkiv

Liga e Parë vazhdon sot me 6 ndeshje


28 August, 2021 @9:50

Dje ka startuar stinorin 2021/22 në Ligën e Parë me ndesjet Trepça’89 - Liria dhe Arbëria - Flamurtari.

Sot do të luhen 6 ndeshje tjera.

Në Grupin A, Rahoveci takohet me Besën, A&N me Drenasin, Onixi me Vëllaznimin dhe Istogu me Trepçën.

Kurse në Grupin B, Ramiz Sadiku me 2 Korrikun dhe Fushë Kosova me Kikën.

TABELA AKTUALE

Të gjitha ndeshjet fillojnë nga ora 17:00.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë