Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA'89 - LIRIA

Trepça’89 e nis mbarë, bindshëm ndaj Lirisë

Trepça’89 e nis mbarë, bindshëm ndaj Lirisë


27 August, 2021 @19:42

Skuadra mitrovicase, Trepça’89, pa telashe e mposhti Lirinë me rezultat 3-0, në ndeshjen e parë të Ligës së Parë.

Në ndeshjen e parë të stinorit, ish-kampioni i Superigës, Trepça’89 e nisi më së miri stinorin për të shpresuar përsëri në rikthimin të Superligës.

Golat për skuadrën mitrovicase erdhën nga Fatmir Rexhaj 31’, Rilind Nimani 65’ dhe Nikson Mema 72’.

TABELA AKTUALE

Trepça’89 gjendet në Grupin A të Ligës së Parë.

TREPÇA’89: 12. Kaqiu; 3. Pllana, 5. Rexhaj, 6. Gouri; 8. Sahiti, 7. Nimani, 21. Ademi, 11. Rrahmani; 99. Memaj, 10. Muja, 17. Gashi. REZ.: 20. Përquku; 15. Mustafa, 16. Demiri, 23. Peci, 13. Dedia, 25. Qerkini, 22. Bajraktari, 30. Mehmeti.


ZYRTARE

ZYRTARE: Gentrit Salihu transferohet te Porto!

FFK Superliga/International/Transfere

ZYRTARE: Gentrit Salihu transferohet te Porto!

27/08/21 @ 18:31

KOSOVA

Ndeshjet e shtatorit, lista e Kosovës

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Ndeshjet e shtatorit, lista e Kosovës

27/08/21 @ 18:15

MANCHESTER UNITED

ZYRTARE: Cristiano Ronaldo rikthehet te Manchester United!

Premier League/Serie A/Transfere

ZYRTARE: Cristiano Ronaldo rikthehet te Manchester United!

27/08/21 @ 17:56

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Ligue 1/La Liga/Analiza

5 për fundjavë!

27/08/21 @ 17:46

U21

Shqipëria U21, të ftuarit për duelin ndaj Çekisë

Kombëtarja/International

Shqipëria U21, të ftuarit për duelin ndaj Çekisë

27/08/21 @ 17:08

U21

Anglia U21, lista për sfidën ndaj Kosovës U21

Përfaqësuesja/International

Anglia U21, lista për sfidën ndaj Kosovës U21

27/08/21 @ 17:03

SHORTI I CONFERENCE LEAGUE

Conference League - grupet për edicionin 2021/2022

Conference League

Conference League - grupet për edicionin 2021/2022

27/08/21 @ 15:33

FERIZAJ - VLLAZNIA

Pa gola e nisin stinorin Ferizaji e Vllaznia

FFK Liga e parë

Pa gola e nisin stinorin Ferizaji e Vllaznia

29/08/21 @ 23:08

VUSHTRRIA - VITIA

Vushtrria fillon me fitore me golin e Cakës

FFK Liga e parë

Vushtrria fillon me fitore me golin e Cakës

29/08/21 @ 20:30

VUSHTRRIA - VITIA

Vushtrria e përforcuar kundër Vitisë

FFK Liga e parë

Vushtrria e përforcuar kundër Vitisë

29/08/21 @ 11:36

FERIZAJ - VLLAZNIA

Ferizaj pret Vllazninë

FFK Liga e parë

Ferizaj pret Vllazninë

29/08/21 @ 11:33

FUSHË KOSOVA - KIKA

Effa me gol e asist, Fushë Kosova e nis mbarë

FFK Liga e parë

Effa me gol e asist, Fushë Kosova e nis mbarë

28/08/21 @ 23:07

RAMIZ SADIKU - 2 KORRIKU

Flamur Bajrami shkëlqen, 2 Korriku fillon me fitore

FFK Liga e parë

Flamur Bajrami shkëlqen, 2 Korriku fillon me fitore

28/08/21 @ 22:29

ISTOGU - TREPÇA

Trepça me fitore ndaj Istogut, ndajnë pozitën e parë me 89-shin

FFK Liga e parë

Trepça me fitore ndaj Istogut, ndajnë pozitën e parë me 89-shin

28/08/21 @ 22:25

RAHOVECI - BESA

Egzon Elshani hero i Rahovecit, vreshtarët startojnë me 3 pikë

FFK Liga e parë

Egzon Elshani hero i Rahovecit, vreshtarët startojnë me 3 pikë

28/08/21 @ 22:08

A&N - DRENASI

Diarra për fitore, A&N fillon mbarë

FFK Liga e parë

Diarra për fitore, A&N fillon mbarë

28/08/21 @ 19:24

ONIX - VËLLAZNIMI

Pa gola ndaj Onixit, Begolli debuton me barazim

FFK Liga e parë

Pa gola ndaj Onixit, Begolli debuton me barazim

28/08/21 @ 19:16


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë