Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ARBËRIA - FLAMURTARI

Arbëria e Flamurtari ndahen në paqe

Arbëria e Flamurtari ndahen në paqe


27 August, 2021 @20:02

Ndeshja e dytë e ditës së sotme është luajtur në mes të Arbërisë dhe Flamurtarit.

90 minutat përfunduan me rezultat 1-1.

TABELA AKTUALE

Për Arbërinë ka shënuar lojtari Altin Vojvoda.


TREPÇA'89 - LIRIA

Trepça’89 e nis mbarë, bindshëm ndaj Lirisë

FFK Liga e parë

Trepça’89 e nis mbarë, bindshëm ndaj Lirisë

27/08/21 @ 19:42

ZYRTARE

ZYRTARE: Gentrit Salihu transferohet te Porto!

FFK Superliga/International/Transfere

ZYRTARE: Gentrit Salihu transferohet te Porto!

27/08/21 @ 18:31

KOSOVA

Ndeshjet e shtatorit, lista e Kosovës

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Ndeshjet e shtatorit, lista e Kosovës

27/08/21 @ 18:15

MANCHESTER UNITED

ZYRTARE: Cristiano Ronaldo rikthehet te Manchester United!

Premier League/Serie A/Transfere

ZYRTARE: Cristiano Ronaldo rikthehet te Manchester United!

27/08/21 @ 17:56

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Ligue 1/La Liga/Analiza

5 për fundjavë!

27/08/21 @ 17:46

U21

Shqipëria U21, të ftuarit për duelin ndaj Çekisë

Kombëtarja/International

Shqipëria U21, të ftuarit për duelin ndaj Çekisë

27/08/21 @ 17:08

U21

Anglia U21, lista për sfidën ndaj Kosovës U21

Përfaqësuesja/International

Anglia U21, lista për sfidën ndaj Kosovës U21

27/08/21 @ 17:03

TREPÇA'89 - LIRIA

Trepça’89 e nis mbarë, bindshëm ndaj Lirisë

FFK Liga e parë

Trepça’89 e nis mbarë, bindshëm ndaj Lirisë

27/08/21 @ 19:42

LIGA e PARË

Liga e Parë fillon nesër me dy ndeshje

FFK Liga e parë

Liga e Parë fillon nesër me dy ndeshje

26/08/21 @ 21:54

KAMENICË

Dardana nuk dorëzohet, ushtron kallëzim penal

FFK Liga e parë

Dardana nuk dorëzohet, ushtron kallëzim penal

24/08/21 @ 21:35

MIQËSORE

Rahoveci demolon Beharin në miqësore

FFK Liga e parë

Rahoveci demolon Beharin në miqësore

21/08/21 @ 19:55

MIQËSORE

Susuri e Muji i sjellin fitore Lirisë në miqësore

FFK Liga e parë

Susuri e Muji i sjellin fitore Lirisë në miqësore

21/08/21 @ 14:09

A&N

A&N rikthen 3 ish-lojtarët e saj

FFK Liga e parë

A&N rikthen 3 ish-lojtarët e saj

20/08/21 @ 23:34

RAHOVEC

Rahoveci nuk mposhtet as nga A&N

FFK Liga e parë

Rahoveci nuk mposhtet as nga A&N

20/08/21 @ 13:36

GJAKOVË

Vaksinohen edhe futbollistët e Vëllaznimit

FFK Liga e parë

Vaksinohen edhe futbollistët e Vëllaznimit

20/08/21 @ 13:16

DUELI KONTROLLUES

Vaksinat anulojnë miqësoren

FFK Liga e parë

Vaksinat anulojnë miqësoren

19/08/21 @ 23:48

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi me aplikacion!

FFK Liga e parë

Vëllaznimi me aplikacion!

18/08/21 @ 22:35


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë