Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRENASI - MALISHEVA

Malisheva në formë, pret gabimin e Dukagjinit

Malisheva në formë, pret gabimin e Dukagjinit


1 May, 2021 @10:13

Malisheva sot takohet me Drenasin nga ora 15:00.

Që të dyja ndeshjet në mes këtyre dy skuadrave, i kanë takuar Malishevës (0-2, 5-2).

TABELA AKTUALE

Malisheva gjendet në pozitën e dytë me një pikë më pak se lideri Dukagjini (52), kurse Drenasi në pozitën e nëntë me 22 pikë.


VUSHTRRIA - DUKAGJINI

Lideri favorit, kërkon ruajtjen e pozitës

FFK Liga e parë

Lideri favorit, kërkon ruajtjen e pozitës

01/05/21 @ 10:08

ONIX - ISTOGU

Derbi lokal në Istog

FFK Liga e parë

Derbi lokal në Istog

01/05/21 @ 10:00

A&N - LIRIA

Dy skuadrat e Prizrenit pa fitore, qe 13 ndeshje bashkë

FFK Liga e parë

Dy skuadrat e Prizrenit pa fitore, qe 13 ndeshje bashkë

01/05/21 @ 09:53

TREPÇA'89 - BESA

Trepça’89 kundër Besës për t’i ikur barazhit

FFK Superliga

Trepça’89 kundër Besës për t’i ikur barazhit

01/05/21 @ 09:28

ARBËRIA - GJILANI

Ndeshja jetike për Arbërinë

FFK Superliga

Ndeshja jetike për Arbërinë

01/05/21 @ 09:25

DRITA - FERONIKELI

Drita kërkon përmirësimin e gabimit ndaj Feronikelit

FFK Superliga

Drita kërkon përmirësimin e gabimit ndaj Feronikelit

01/05/21 @ 09:15

KOMISIONI DISIPLINOR

KD dënon dy zyrtarë të Lirisë, vërejtje merr edhe kryetari i klubit

FFK Liga e parë

KD dënon dy zyrtarë të Lirisë, vërejtje merr edhe kryetari i klubit

30/04/21 @ 20:27

KOMISIONI DISIPLINOR

Refuzohet ankesa e Ferizajt për dënimin nga ndeshja Ferizaj - Ulpiana

FFK Liga e parë

Refuzohet ankesa e Ferizajt për dënimin nga ndeshja Ferizaj - Ulpiana

30/04/21 @ 18:25

KOMISIONI DISIPLINOR

Nga dueli Ballkani-Llapi, 3 lojtarë dënohen me nga 2 ndeshje moslojë

FFK Superliga

Nga dueli Ballkani-Llapi, 3 lojtarë dënohen me nga 2 ndeshje moslojë

30/04/21 @ 17:59

PAS RËNIES

Arbëria: U kemi borxh…

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Arbëria: U kemi borxh…

23/05/21 @ 18:43

FUSHË KOSOVA

Fushë Kosova ngjitet në Ligën e Parë

FFK Liga e parë

Fushë Kosova ngjitet në Ligën e Parë

22/05/21 @ 20:35

A&N

A&N synon Superligën në stinorin e ri, premtohen përforcime cilësore

FFK Superliga/FFK Liga e parë

A&N synon Superligën në stinorin e ri, premtohen përforcime cilësore

22/05/21 @ 20:16

DUKAGJINI - FLAMURTARI

Dukagjini një hap para Superligës

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Dukagjini një hap para Superligës

21/05/21 @ 17:06

11-SHET

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Flamurtari

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Flamurtari

21/05/21 @ 14:31

PARA BARAZHIT

E treta, e vërteta!

FFK Liga e parë

E treta, e vërteta!

21/05/21 @ 11:54

PARA BARAZHIT

Historia jo, por kualiteti po

FFK Liga e parë

Historia jo, por kualiteti po

21/05/21 @ 11:44

DUKAGJINI - FLAMURTARI

Sot luhet ndeshja e barazhit mes Dukagjinit dhe Flamurtarit

FFK Liga e parë

Sot luhet ndeshja e barazhit mes Dukagjinit dhe Flamurtarit

21/05/21 @ 09:27

FERIZAJI

Stadiumi i Ferizajit bëhet shkollë

FFK Liga e parë

Stadiumi i Ferizajit bëhet shkollë

20/05/21 @ 15:57

PAS DEKLARATAVE

Për deklaratë, gjobë për Dallkun

Kupa e Kosovës/FFK Superliga/FFK Liga e parë

Për deklaratë, gjobë për Dallkun

20/05/21 @ 12:26


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë