Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REFERI KRYESOR

Përcaktohet referi i finales

Foto:Google

Përcaktohet referi i finales


15 April, 2021 @14:02

Martínez Munuera ka referuar në 164 ndeshje në La Liga që nga viti 2013, por, kjo do të jetë finalja e tij e parë.

Munuera do të jetë refer i ndeshjes Barcelona-Athletic Bilbao këtë të shtunë në finalen e Copa del Rey.

Ai ka marrë pjesë në ngjarje të mëdha ndërkombëtare si Kampionati Evropian U19, u zgjodh për VAR në finalen e Kupës Botërore të Klubeve 2019 dhe ka drejtuar ndeshjet në Champions dhe Europa League.

Për Barcelonën ai ka referuar 23 ndeshje, duke pasur një bilanc pozitiv për katalanasit prej 15 fitoreve, katër barazimeve dhe katër humbjeve.

Ndërsa në 22 ndeshje të referuara për Athletic Bilbao basket morën 12 fitore, dy barazime dhe tetë humbje.

Athletic Bilbao- Barcelona zhvillohet me 17 prill ora 21:30.


 
Të gjitha lajmet nga La Liga