Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VALON BERISHA

Mbyllet sezoni për Valon Berishën

Mbyllet sezoni për Valon Berishën


9 April, 2021 @17:13

Mesfushori përfaqësueses së Kosovës, Valon Berisha, e ka mbyllur sezonin për sivjet, për shkak të operacionit të kaluar në gjurin e tij.

Lajmin e ka bërë të ditur vet faqja e klubit ku luan Berisha, Reims, ku thuhet se 28 vjeçari i është nënshtruar operacionit sot pasdite.

Berishës do t’i nevojitet 8 javë deri në rikuperim nga lëndimi i gjurit, që do të thotë se ai do të jetë i gatshëm vetëm për fillimin e sezonit të ri.

Valoni kishte munguar në dy ndeshjet e fundit të përfaqësueses së Kosovës përballë Suedisë dhe Spanjës që u luajtën gjatë muajit mars.


RAMIZ SADIKU - FERIZAJ

Fitore në çastet e fundit, Ramiz Sadiku feston ndaj Ferizajit

FFK Liga e parë

Fitore në çastet e fundit, Ramiz Sadiku feston ndaj Ferizajit

09/04/21 @ 17:12

ARBËRIA - TREPÇA '89

Adenis Shala për fitore, ‘89-shi mposhtë Arbërinë

FFK Superliga

Adenis Shala për fitore, ‘89-shi mposhtë Arbërinë

09/04/21 @ 17:04

LOS BLANCOS

Varane nënshkrim ideal

La Liga/Transfere

Varane nënshkrim ideal

09/04/21 @ 16:19

ADEMI - CHALLANDES

Presidenti i FFK-së Ademi merr në pyetje përzgjedhësin Challandes

Përfaqësuesja

Presidenti i FFK-së Ademi merr në pyetje përzgjedhësin Challandes

09/04/21 @ 16:03

TROFTAT

Granit Jahaj, sekretari i ri i Istogut

Kupa e Kosovës/FFK Liga e parë

Granit Jahaj, sekretari i ri i Istogut

09/04/21 @ 15:39

VIDEO

Lojtarët e Kosovës urojnë 5 vjetorin e pranimit në UEFA me video

Përfaqësuesja

Lojtarët e Kosovës urojnë 5 vjetorin e pranimit në UEFA me video

03/05/21 @ 18:25

KUPA E BOTËS 2023

Hidhet shorti për Botërorin 2023, Kosova në grup me Shqipërinë

Kombëtarja/Përfaqësuesja

Hidhet shorti për Botërorin 2023, Kosova në grup me Shqipërinë

30/04/21 @ 15:12

RIVALET E KOSOVES

Ku qëndrojnë rivalët e Kosovës të miqësoreve të Antalyas?

Përfaqësuesja/International

Ku qëndrojnë rivalët e Kosovës të miqësoreve të Antalyas?

28/04/21 @ 14:26

KOSOVA

FFK zyrtarizon 2 miqësoret me lojtarë të Superligës

Përfaqësuesja

FFK zyrtarizon 2 miqësoret me lojtarë të Superligës

27/04/21 @ 19:50

MIQESORET

Kosova zyrtarizon 2 miqësore në qershor

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Futsall Superliga/Përfaqësuesja/International

Kosova zyrtarizon 2 miqësore në qershor

23/04/21 @ 11:59

ZYRTARIZOHET MIQESORJA

San Marino zyrtarizon miqësoren me Kosovën

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Futsall Superliga/Përfaqësuesja/International

San Marino zyrtarizon miqësoren me Kosovën

23/04/21 @ 11:26

VIDEO

GOL! Rashica i shënon Dortmundit (Video)

Përfaqësuesja/Bundesliga

GOL! Rashica i shënon Dortmundit (Video)

18/04/21 @ 15:47

LEON DAJAKU

Reagon Dajaku, lë të hapur një derë për Kosovën

Përfaqësuesja

Reagon Dajaku, lë të hapur një derë për Kosovën

16/04/21 @ 23:22

MIQËSORE

Kosova U17 barazon përsëri me Bulgarinë U17

Përfaqësuesja

Kosova U17 barazon përsëri me Bulgarinë U17

16/04/21 @ 13:56

LEON DAJAKU

Dajaku vendos për Gjermaninë para Kosovës

Përfaqësuesja/Sportistë shqiptarë në botë

Dajaku vendos për Gjermaninë para Kosovës

15/04/21 @ 22:19


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja