Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRABZON 2-1 RIZE

Me përmbysje Trabzon ruan pamposhtshmërinë dhe distancën

Me përmbysje Trabzon ruan pamposhtshmërinë dhe distancën


29 October, 2021 @22:23

Trabzonspor ka arritur që të fitojë derbin e Detit të Zi në Superligën turke, duke e mposhtur Rizesporin 2-1 [Djnainy 43p., Nwakaeme 73 - Dokovic 22p.] me përmbysje.

Trabzon

Me këtë ekipi i drejtuar nga Abudalah Avci ka vazhduar pamposhtshmërinë në Superligën turke edhe këtë xhiro, duke e çuar në 11 ndeshje pa humbje, prej të cilave tetë fitore.

TABELA AKTUALE:

1. Trabzon 27p.
2. Hatay 20p.
3. Besiktas 20p.
...


KD I FFK

Batatina dënohet me 500€

FFK Superliga

Batatina dënohet me 500€

29/10/21 @ 16:45

ARDIAN NUHIU, PARA NDESHJES

Me seriozitet ndaj Malishevës

FFK Superliga

Me seriozitet ndaj Malishevës

29/10/21 @ 15:46

FUTBOLLISTI I 2 KORRIKUT

“Situatë e komplikuar”

FFK Liga e parë

“Situatë e komplikuar”

29/10/21 @ 15:14

ARBËRIA - VITIA

Arbëria mposhtë Vitinë, barazon pikët me liderin

FFK Liga e parë

Arbëria mposhtë Vitinë, barazon pikët me liderin

29/10/21 @ 14:57

ESTONI

Besar Halimi 60-minuta në barazim

International/Sportistë shqiptarë në botë

Besar Halimi 60-minuta në barazim

27/10/21 @ 15:53

KOSOVA - F

Me golin e Liridona Sylës, vajzat e Kosovës mposhtin Armeninë

Kosova/International

Me golin e Liridona Sylës, vajzat e Kosovës mposhtin Armeninë

26/10/21 @ 17:52

KOSOVA

Miqësorja e muajit të ardhshëm, konfirmohet data

Kosova/International

Miqësorja e muajit të ardhshëm, konfirmohet data

25/10/21 @ 15:36

DUELI KUALIFIKUES

Të rejat pësojnë minimalisht nga kroatet

Kosova/International

Të rejat pësojnë minimalisht nga kroatet

25/10/21 @ 14:17

MALTRETIMET VAZHDOJNË

Edhe Armenia vonon ekipin e Kosovës!

Kosova/International

Edhe Armenia vonon ekipin e Kosovës!

25/10/21 @ 14:15

DUELI I RADHËS

S’ka kohë për pushim! Në pritje të fitores së parë

Kosova/International

S’ka kohë për pushim! Në pritje të fitores së parë

25/10/21 @ 10:39

IPSWICH TOWN

Bersant Celina shënon dhe sjell fitoren e ekipit

Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë

Bersant Celina shënon dhe sjell fitoren e ekipit

23/10/21 @ 18:20

DUELI I FUNDIT I CIKLIT TË KUALIFIKIMEVE

Greqia nis shitjen e biletave ndaj Kosovës

Kualifikimet për Botëror/Kosova/International

Greqia nis shitjen e biletave ndaj Kosovës

19/10/21 @ 15:01

ToR

Dy futbollistë të Kosovës në 11-shen e javës në Zvicër

Kosova/International/Sportistë shqiptarë në botë

Dy futbollistë të Kosovës në 11-shen e javës në Zvicër

18/10/21 @ 22:42

ZVICËR

Si zëvendësues me supergol, Edon Zhegrova vendos ndeshjen

International/Sportistë shqiptarë në botë

Si zëvendësues me supergol, Edon Zhegrova vendos ndeshjen

17/10/21 @ 18:27


 
Të gjitha lajmet nga International