Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHKËNDIJA

Me trajnerin e ri, atmosferë tjetër

Fotot: KFShkendija/fb

Me trajnerin e ri, atmosferë tjetër


5 August, 2021 @16:55

Disa ditë pas largimit të trajnerit Ernest Gjoka, për shkak të rezultateve të papritura të marra në gara evropiane, Shkëndija ka emëruar si trajner të ri të klubit, ish-trajnerin e dikurshëm, Bruno Akrapovic.

Akrapovic ka nisur menjëherë punën me ekipin kuqezi nga Tetova dhe kampionin aktual të Maqedonisë Veriore.

Nga fotografitë e postuara të klubit, duket se atmosfera në ekip ka ndërruar me ardhjen e Akrapovicit, ndërsa Shkëndija që u eliminua nga garat evropiane shpejtë, do të koncentrohet tërësisht në sezonin në vijim, për të mbrojtur titullin kampion.

Bruno Akrapovic


AKSIDENT

Djali i legjendës Michael Ballack me aksident fatal

International

Djali i legjendës Michael Ballack me aksident fatal

05/08/21 @ 16:37

FFK

Eroll Salihu jep dorëheqje

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Eroll Salihu jep dorëheqje

05/08/21 @ 16:33

CONFERENCE LEAGUE

Prishtina sonte për avantazh

Conference League

Prishtina sonte për avantazh

05/08/21 @ 10:40

CHAMPIONS LEAGUE

Ish-kundërshtari i Prishtinës, kap avantazhin në Champions League

Champions League

Ish-kundërshtari i Prishtinës, kap avantazhin në Champions League

04/08/21 @ 23:34

CHAMPIONS LEAGUE

26 minuta për Kastratin, Dinamo barazon

Champions League

26 minuta për Kastratin, Dinamo barazon

04/08/21 @ 23:30

RAHOVECI

Ish-lojtari i Malishevës, zyrtarisht te Rahoveci

FFK Liga e parë/Transfere

Ish-lojtari i Malishevës, zyrtarisht te Rahoveci

04/08/21 @ 22:21

KOSOVA

Drilon Pergjeqaj, talenti i radhës që do ta veshë fanellën dardane

Përfaqësuesja

Drilon Pergjeqaj, talenti i radhës që do ta veshë fanellën dardane

04/08/21 @ 18:03

AKSIDENT

Djali i legjendës Michael Ballack me aksident fatal

International

Djali i legjendës Michael Ballack me aksident fatal

05/08/21 @ 16:37

SUPERLIGA TURKE

Ish-lojtari i Chelseat bëhet bashkëlojtari i Hadërgjonaj

International

Ish-lojtari i Chelseat bëhet bashkëlojtari i Hadërgjonaj

04/08/21 @ 16:33

HOLANDA

Holanda rikthen ish-trajnerin

International

Holanda rikthen ish-trajnerin

04/08/21 @ 11:13

ST. GALLEN

Betim Fazliji i plotë, ekipi humb pikët e plota në fund

International/Sportistë shqiptarë në botë

Betim Fazliji i plotë, ekipi humb pikët e plota në fund

01/08/21 @ 16:20

NGA TABORI I TË KALTËRVE NË GJILAN

Agim Zeka lë Evropën, për të përforcuar Dritën

FFK Superliga/International/Transfere

Agim Zeka lë Evropën, për të përforcuar Dritën

01/08/21 @ 15:57

MIQËSORE

Giroud debuton me gol te Milani

Serie A/International

Giroud debuton me gol te Milani

31/07/21 @ 23:11

MIQËSORE

Bayern Munich pëson, Nagelsmann ende pa fitore

Bundesliga/International

Bayern Munich pëson, Nagelsmann ende pa fitore

31/07/21 @ 22:45

PREMTUES

Arlind Shabani te Prishtina

FFK Superliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Arlind Shabani te Prishtina

31/07/21 @ 15:53

SHQIP në BOTË

Kamberi afër transferimit te ish-skuadra e Atdhe Nuhiut

International/Sportistë shqiptarë në botë

Kamberi afër transferimit te ish-skuadra e Atdhe Nuhiut

30/07/21 @ 19:25

SUPERLIGA TURKE

Medhi Benatia transferohet në Superligën Turke

International

Medhi Benatia transferohet në Superligën Turke

30/07/21 @ 16:28


 
Të gjitha lajmet nga International