Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VUSHTRRIA

Mensur Maxhuni me detyrë të re te Vushtrria

Mensur Maxhuni me detyrë të re te Vushtrria


30 June, 2021 @21:06

Ish-futbollisti i Vushtrrisë, Mensur Maxhuni, është rikthyer përsëri te Vushtrria.

Maxhuni kësaj radhe do të jetë te Vushtrria por si drejtor sportiv.

Vushtrria është duke kërkuar rikthimin në Ligë të Parë, derisa gjatë afatit kalimtar kanë bërë transferime si Labinot Osmani e trajnerin Samuel Nikaj.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë