Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DUKAGJINI - ISTOGU

Merlaku si zakonisht, Dukagjini mposhtë Istogun

Merlaku si zakonisht, Dukagjini mposhtë Istogun


6 March, 2021 @15:21

Një fitore mjaft e vlefshme për Dukagjinin nga Klina sot!

Skuadra që sezonin e kaluar ishte në Superligë, sot shënoi fitore ndaj Istogut 1-0, për ta vazhduar kështu fuqishëm luftën për t’u rikthyer në Superligë.

TABELA AKTUALE

Golin për skuadrën që drejtohet nga Armend Dallku e shënoi i zakonshmi Altin Merlaku, për t’ia fituar skuadrës së tij 3 pikë tejet të vlefshme.

Përkundër humbjes, Istogu vazhdon të mbetet në garë për ngjitje në Superligë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë