Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ARGJENTINA

Messi mungon!

Messi mungon!


6 June, 2016 @10:36

Futbollisti më i mirë i Argjentinës, Lionel Messi, pritet të mungojë sot në ndeshjen e parë të reprezentacionit të tij në Copa America.

ORARI I NDESHJEVE DHE TABELA

Eurosport ka raportuar se Messi nuk ka bërë asnjë stërvitje me skuadrën ende, për shkak se ka qenë i zënë me çështjet gjyqësore, ndërsa përballja ndaj Kilit llogaritet si vendimtare për fituesin e këtij grupi, edhe pse është ndeshja e parë.

Argjentina luan ndaj Kilit pas mesnatës.


LLUPA NË GRUPE

Kush, sa pikë merr në Grupin A?

UEFA Euro 2016/Analiza

Kush, sa pikë merr në Grupin A?

06/06/16 @ 09:51

COPA AMERICA

Meksika fiton dramën ndaj Uruguajit

Copa America

Meksika fiton dramën ndaj Uruguajit

06/06/16 @ 04:14

ITALI

Pescara dhe Memushaj afër Serie A

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Pescara dhe Memushaj afër Serie A

05/06/16 @ 22:31

MIQËSORE

Turqia fiton minimalisht

International/UEFA Euro 2016

Turqia fiton minimalisht

05/06/16 @ 22:16

NGA KAMPI KUQ E ZI

Gati autobusi i Kombëtares

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Gati autobusi i Kombëtares

05/06/16 @ 21:03

FFK LIGA E PARË

Vitia siguron mbijetesën me penallti

FFK Liga e parë

Vitia siguron mbijetesën me penallti

05/06/16 @ 20:33

MIQËSORE

Berisha shënon në humbjen ndaj Belgjikës

UEFA Euro 2016/Sportistë shqiptarë në botë

Berisha shënon në humbjen ndaj Belgjikës

05/06/16 @ 20:10

NGA EKSPEDITA

Memushaj s’ka pushim

Kombëtarja/Serie A

Memushaj s’ka pushim

05/06/16 @ 19:02

OLIVIER GIROUD

Ngjyros mjekrrën

UEFA Euro 2016

Ngjyros mjekrrën

05/06/16 @ 18:15

TOP 11

Caktohet ekipi më i mirë i Copa America 2021

Copa America

Caktohet ekipi më i mirë i Copa America 2021

13/07/21 @ 17:09

FINALJA - COPA AMERICA 2021

DiMaria vendos, Messi me trofe të parë me Argjentinën

International/Copa America

DiMaria vendos, Messi me trofe të parë me Argjentinën

11/07/21 @ 08:59

COPA AMERICA 2021

Kolumbia në sekondën e fundit, siguron të tretën në Copa’21

International/Copa America

Kolumbia në sekondën e fundit, siguron të tretën në Copa’21

10/07/21 @ 12:36

ARGJENTINA - KOLUMBIA

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

International/Copa America

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

07/07/21 @ 10:35

COPA AMERICA 2019 FINAL: BRAZIL - PERU

Pas 12 vitesh, trofeu rikthehet në Brazil

International/Copa America

Pas 12 vitesh, trofeu rikthehet në Brazil

08/07/19 @ 14:26

COPA 2019: KILI - PERU 0-3

Guerrero me shokë prishin ëndrrat e kampionit

International/Copa America

Guerrero me shokë prishin ëndrrat e kampionit

04/07/19 @ 08:13

COPA 2019: BRAZILI - ARGJENTINA 2-0

Messi mbetet pa trofe, Brazili arrin finalen

International/Copa America

Messi mbetet pa trofe, Brazili arrin finalen

03/07/19 @ 08:14

GRUPI C: EKUADORI - KILI 1-2

Alexis Sanchez tjetër me Kilin, siguron kualifikimin

International/Copa America

Alexis Sanchez tjetër me Kilin, siguron kualifikimin

22/06/19 @ 12:22

COPA 2019: KOLUMBIA - KATARI 1-0

Duvan Zapata kualifikon tutje Kolumbinë

Serie A/International/Copa America

Duvan Zapata kualifikon tutje Kolumbinë

20/06/19 @ 13:26

GRUPI C: URUGUAJI - EKUADORI 4-0

Uruguaji e nis furishëm

International/Copa America

Uruguaji e nis furishëm

17/06/19 @ 10:27


 
Të gjitha lajmet nga Copa America