Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PSG

Messi rezulton pozitiv me COVID-19

Messi rezulton pozitiv me COVID-19


2 January, 2022 @14:18

Super ylli argjentinas i PSG, Lionel Messi, ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Përveç Messit, kanë rezultuar edhe lojtarët si Juan Bernat, Sergio Rico dhe Nathan Bitumazala dhe së bashku do të karantinohen.

Lionel Messi ka shënuar vetëm 1 herë në Ligue 1 me PSG në 11 paraqitje, derisa në Ligën e Kampionëve ka shënuar 5 herë në 5 ndeshje.


WATFORD - TOTTENHAM

Fitore në kohën shtesë, Tottenhami pranë TOP4

Premier League

Fitore në kohën shtesë, Tottenhami pranë TOP4

01/01/22 @ 18:00

MANCHESTER UNITED 3-1 BURNLEY

3 gola me Rangnickun, United në TOP 6

Premier League

3 gola me Rangnickun, United në TOP 6

30/12/21 @ 23:38

PRISHTINA

Florent Avdyli largohet nga Prishtina

FFK Superliga

Florent Avdyli largohet nga Prishtina

30/12/21 @ 22:03

CEREMONIA E SUPERIORES

Trajneri gjerman i Vllaznisë, më i miri i vitit në Shqipëri

FSHF Kategoria Superiore/Bundesliga

Trajneri gjerman i Vllaznisë, më i miri i vitit në Shqipëri

30/12/21 @ 08:09

E FUNDIT

Luis Enrique te Paris St Germain

Champions League/Ligue 1/Transfere

Luis Enrique te Paris St Germain

05/07/23 @ 17:07

MBYLLET AVENTURA E GIRESSE ME KOSOVËN

6 ndeshje radhazi pa fitore, FFK shkarkon Alain Giressin

Kualifikimet për Evropian/Kosova/Ligue 1/International/Transfere

6 ndeshje radhazi pa fitore, FFK shkarkon Alain Giressin

20/06/23 @ 15:11

DREJT KAMPIONIT TË ITALISË

Trajneri i PSG-së do të nënshkruan me Napolin

Champions League/Serie A/Ligue 1/Transfere

Trajneri i PSG-së do të nënshkruan me Napolin

15/06/23 @ 14:20

EDONI SHKËLQEN

Edon Zhegrova shkëlqen, sjell fitoren e Lille

Ligue 1

Edon Zhegrova shkëlqen, sjell fitoren e Lille

02/04/23 @ 15:32

MEDIA TALK

Premier League me fuqi të frikshme, rrezikon ligat tjera

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Premier League me fuqi të frikshme, rrezikon ligat tjera

03/02/23 @ 00:52

MUGNON NË CHAMPIONS

Ndaj Bayernit, pa Mbappen

Champions League/Bundesliga/Ligue 1

Ndaj Bayernit, pa Mbappen

02/02/23 @ 16:31

THYEN REKORDIN E OLAYINKËS

Xhuliano Skuka - rekord transferi nga Superiorja

FSHF Kategoria Superiore/Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Xhuliano Skuka - rekord transferi nga Superiorja

24/01/23 @ 14:02

PAS REKOMANDIMIT TË KOMISIONIT TË ETIKËS

Pas presionit, dorëhiqet Noël Le Graët

Kualifikimet për Evropian/Ligue 1/Transfere

Pas presionit, dorëhiqet Noël Le Graët

11/01/23 @ 18:22

I KËRKOHET DORËHEQJA

Kreut të Federatës së Francës i kërkohet dorëheqja pas komenteve ndaj Zidane-it

Kualifikimet për Evropian/Ligue 1/International

Kreut të Federatës së Francës i kërkohet dorëheqja pas komenteve ndaj Zidane-it

11/01/23 @ 00:23

BESIM I PLOTË TE SELEKTORI

Didier Deschamps vazhdon me Francën

Kualifikimet për Evropian/Ligue 1/International

Didier Deschamps vazhdon me Francën

07/01/23 @ 11:13


 
Të gjitha lajmet nga Ligue 1