Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BETIS

Momenti i Bartras

Foto:Google

Momenti i Bartras


6 May, 2021 @13:41

Marc Bartra synon të kthehet në listën e të ftuarve të Betis, për ndeshjen kundër Granadës.

Mandi u ndëshkua me kartonin e pestë të verdhën dhe janë hapur dyert për një mundësi në formacion për mbrojtësin katalanas.

Ai mungoi për rreth tre muaj për shkak të problemeve fizike, lodhje në thembra dhe një problem me dhimbje barku,

Bartra ishte tashmë në dispozicion për të luajtur që nga fundi i marsit por është bashkuar me ekipin vetëm dy herë, për shkak që trajneri nuk ka besim në të.

Kundër Atlético dhe Athletic ai mori pjesë, por në dy ndeshjet e fundit kundër Real Madrid dhe Valladolid ai ishte përsëri një zëvendësues.

Ndeshja në mes Real Betis dhe Granda zhvillohet me 10 maj, ora 21:00.


 
Të gjitha lajmet nga La Liga