Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

A&N

A&N formon akademinë e klubit

A&N formon akademinë e klubit


5 May, 2021 @23:21

Skuadra prizrenase A&N, ka lajmëruar se do të formojnë akademinë e klubit.

Në njoftimin e lëshuar në faqen zyrtare të klubit, A&N ka bërë të ditur se shumë shpejt do të bëhet prezentimi i projektit të akademisë.

TABELA AKTUALE

A&N aktualisht gjendet në pozitën e katërt me 33 pikë në Ligën e Parë.


OTO JOHN

Oto John i etur për të shënuar

FFK Superliga

Oto John i etur për të shënuar

05/05/21 @ 23:02

CHELSEA 2-0 REAL MADRID

Pas 9 vitesh, Chelsea arrin finalen e tretë

Champions League

Pas 9 vitesh, Chelsea arrin finalen e tretë

05/05/21 @ 22:58

11-SHET

Formacionet zyrtare: Chelsea - Real Madrid

Champions League

Formacionet zyrtare: Chelsea - Real Madrid

05/05/21 @ 20:06

GJILANI

Gjilani ndanë rrugët me dy futbollistë

FFK Superliga

Gjilani ndanë rrugët me dy futbollistë

05/05/21 @ 21:52

DRENICA

Drenica u bënë thirrje tifozëve para ndeshjes me Llapin

FFK Superliga

Drenica u bënë thirrje tifozëve para ndeshjes me Llapin

05/05/21 @ 20:14

ISMET MUNISHI

Munishi: Rezultati tregoi se kush është ‘baba’!

FFK Superliga

Munishi: Rezultati tregoi se kush është ‘baba’!

05/05/21 @ 18:44

ARDIAN NUHIU

Trajneri i Dritës tregon se kujt i takon përgjegjësia në rast të dështimit për titull

FFK Superliga

Trajneri i Dritës tregon se kujt i takon përgjegjësia në rast të dështimit për titull

05/05/21 @ 18:26

MIQËSORE

Vëllaznimi triumfon në miqësoren e parë

FFK Liga e parë

Vëllaznimi triumfon në miqësoren e parë

13/08/21 @ 20:03

E FUNDIT

FFK mbulon shpenzimet e referëve për Ligën e Dytë dhe të Tretë

FFK Liga e Dytë/FFK Liga e parë

FFK mbulon shpenzimet e referëve për Ligën e Dytë dhe të Tretë

12/08/21 @ 11:51

A&N

A&N prezenton 6 përforcimet e reja

FFK Liga e parë/Transfere

A&N prezenton 6 përforcimet e reja

11/08/21 @ 18:40

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi përforcon sulmin me Dragushën

FFK Liga e parë/Transfere

Vëllaznimi përforcon sulmin me Dragushën

11/08/21 @ 13:08

TË DREJTAT TELEVIZIVE

Superliga, Liga e Parë A e B dhe Kupa e Kosovës, për 600 mijë euro

Kupa e Kosovës/FFK Superliga/FFK Liga e parë

Superliga, Liga e Parë A e B dhe Kupa e Kosovës, për 600 mijë euro

09/08/21 @ 14:38

E FUNDIT

KF Dardana kundër fuzionimit me KF Vushtrrinë

FFK Liga e parë

KF Dardana kundër fuzionimit me KF Vushtrrinë

08/08/21 @ 09:49

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi nuk po ndalet me përforcime

FFK Liga e parë

Vëllaznimi nuk po ndalet me përforcime

07/08/21 @ 10:56

VËLLAZNIMI

Morina rikthet pas 4 viteve te Vëllaznimi

FFK Liga e parë

Morina rikthet pas 4 viteve te Vëllaznimi

05/08/21 @ 20:31

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi përforcon sulmin me Bërbatovcin

FFK Liga e parë

Vëllaznimi përforcon sulmin me Bërbatovcin

05/08/21 @ 19:07

TRANSMETIMI

E njëjta kompani merr të drejtat për Superligë e Ligë të Parë

FFK Superliga/FFK Liga e parë

E njëjta kompani merr të drejtat për Superligë e Ligë të Parë

05/08/21 @ 17:30


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë