Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Chelsea - Real Madrid

Formacionet zyrtare: Chelsea - Real Madrid


5 May, 2021 @20:06

Publikohen formacionet zyrtare të Chelseat dhe Real Madridit, në kuadër të ndeshjes së dytë gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve.

Chelsea XI: Mendy; Christensen, T. Silva, Rüdiger; Azpilicueta, Kanté, Jorginho, Chilwell; Mount, Werner; Havertz.

Real Madrid XI: Courtois; Militão, Nacho, Ramos, Mendy; Casemiro, Modrić, Kroos; Vinícius, Hazard, Benzema.

Ndeshja e parë kishte përfunduar me rezultat 1-1.


ISMET MUNISHI

Munishi: Rezultati tregoi se kush është ‘baba’!

FFK Superliga

Munishi: Rezultati tregoi se kush është ‘baba’!

05/05/21 @ 18:44

ARDIAN NUHIU

Trajneri i Dritës tregon se kujt i takon përgjegjësia në rast të dështimit për titull

FFK Superliga

Trajneri i Dritës tregon se kujt i takon përgjegjësia në rast të dështimit për titull

05/05/21 @ 18:26

LEOTRIM KRASNIQI

Krasniqi: Luajtëm mirë në pjesën e parë

FFK Superliga

Krasniqi: Luajtëm mirë në pjesën e parë

05/05/21 @ 18:02

ZEKIRIJA RAMADANI

Ramadani flet për rikthimin e suksesshëm të Oto John

FFK Superliga

Ramadani flet për rikthimin e suksesshëm të Oto John

05/05/21 @ 17:42

PARAKUALIFIKIMET

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

FFK Superliga/Champions League

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

21/06/21 @ 23:40

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

FFK Superliga/Champions League

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

18/06/21 @ 12:49

CHAMPIONS LEAGUE

Shorti i plotë i rrethit të dytë, Prishtina me rival më të lehtë

Champions League

Shorti i plotë i rrethit të dytë, Prishtina me rival më të lehtë

16/06/21 @ 13:44

SHORTI I PLOTË

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

FSHF Kategoria Superiore/Champions League/International

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

15/06/21 @ 12:50

SHORTI I RAUNDIT TË PARË

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

FFK Superliga/Champions League/International

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

15/06/21 @ 12:21

PARAKUALIFIKIMET

FSHF zyrtarizon parakualifikimet për Champions

FFK Superliga/Champions League/International

FSHF zyrtarizon parakualifikimet për Champions

13/06/21 @ 14:28

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina me Folgoren luan në Elbasan

FFK Superliga/Champions League

Prishtina me Folgoren luan në Elbasan

09/06/21 @ 13:21

UCL

Rivali i Prishtinës skuadra e tretë më e trofeshme e San Marinos

FFK Superliga/Champions League/International

Rivali i Prishtinës skuadra e tretë më e trofeshme e San Marinos

08/06/21 @ 13:42

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina ndaj kampionit të San Marinos

Champions League

Prishtina ndaj kampionit të San Marinos

08/06/21 @ 12:45

CHAMPIONS LEAGUE

Nesër shorti i raundit preliminar për Prishtinën

Champions League

Nesër shorti i raundit preliminar për Prishtinën

07/06/21 @ 17:44


 
Të gjitha lajmet nga Champions League