Të gjitha lajmet

LA LIGA

Mungesë minutash për Martin Odegaard

Foto: Google

Mungesë minutash për Martin Odegaard


12 January, 2021 @22:48

Martin Odegaard nuk ka luajtur asnjë minutë për Real Madrid-in që nga humbja e Ligës së Kampionëve ndaj Shakhtar Donestk – gjithsej nëntë ndeshje të njëpasnjëshme.

Norvegjezi filloi dy ndeshjet e para të sezonit në La Liga kundër Real Sociedad dhe Betis, por që nga ajo kohë ka pësuar dëmtime të ndryshme muskulore.

Dëmtimet ndikuan që 22 vjeçari të bie plotësisht nga shkëlqimi, pasi ishte i aftë dhe i disponueshëm për gjashtë ndeshjet e fundit por që nuk u inkuadrua fare.


LA LIGA

Real Madridi fiton bindshëm, ngushtohet diferenca

La Liga

Real Madridi fiton bindshëm, ngushtohet diferenca

23/01/21 @ 23:36

LARGIM

Varane kërkon largimin nga Real Madridi

La Liga/Transfere

Varane kërkon largimin nga Real Madridi

23/01/21 @ 13:45

LA LIGA

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

Premier League/Bundesliga/La Liga/Transfere

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

23/01/21 @ 12:22

PROBLEME FINANCIARE

Real Madrid dëshiron Hakimin

Serie A/La Liga/Transfere

Real Madrid dëshiron Hakimin

23/01/21 @ 12:22

TRANSFERE

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

Premier League/La Liga/Transfere

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

23/01/21 @ 11:55

TRANSFERE

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

Premier League/La Liga/Transfere

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

22/01/21 @ 18:00

LA LIGA

Valverde lëndohet, Zidane me COVID-19

La Liga

Valverde lëndohet, Zidane me COVID-19

22/01/21 @ 17:10

COPA DEL REY

Dy penallti të humbura në kohë të rregullt, për tu kualifikuar në vazhdime!

La Liga

Dy penallti të humbura në kohë të rregullt, për tu kualifikuar në vazhdime!

22/01/21 @ 00:12

EIBAR - ATLETICO MADRID

Me Suarezin s’ka problem, Atletico ruan distancën

La Liga

Me Suarezin s’ka problem, Atletico ruan distancën

22/01/21 @ 00:01

LA LIGA

Zidane mund të shkarkohet

La Liga

Zidane mund të shkarkohet

21/01/21 @ 12:23


Të gjitha lajmet nga La Liga