Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CR7

Mungon në finale

REUTERS

Mungon në finale


10 April, 2014 @14:16

E përditshmja spanjolle e afërt me Real Madridin, Marca, pak më parë ka botuar njoftimin se Cristiano Ronaldo nuk do të mund të luaj ndaj Barcelonës në finale të Kupës së Mbretit - Copa Del Rey. 

Raporti mjekësor i Cristianos, i siguruar nga Marca, thotë se, “Pasi që testet janë rikryer te Cristiano Ronaldo, është parë se lëndimi i muskulit ka evoluar.” 

Me këtë, Topi i Artë i vitit 2013 dhe ylli i Real Madridit, do të mungojë në finalen që luhet në Mestalla më 16 prill dhe për më tepër dyshohet se do të duhet të pushojë edhe në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, që luhen më 22-23 dhe 29-30 prill, ka shkruar Marca


DORTMUND

Zëvendës Lewandowski

Bundesliga/Transfere

Zëvendës Lewandowski

10/04/14 @ 13:31

BARAZIMI NË KUPË

Morina, largohet nga Drita

FFK Superliga

Morina, largohet nga Drita

10/04/14 @ 10:24

LIGA E KAMPIONËVE

Gjysmëfinalistët në statistika

Champions League

Gjysmëfinalistët në statistika

10/04/14 @ 00:01

CHAMPIONS

Kush e mund Barcelonën, bëhet kampion!

Champions League/Analiza

Kush e mund Barcelonën, bëhet kampion!

09/04/14 @ 23:16

CHAMPIONS LEAGUE

Shorti i plotë i rrethit të dytë, Prishtina me rival më të lehtë

Champions League

Shorti i plotë i rrethit të dytë, Prishtina me rival më të lehtë

16/06/21 @ 13:44

SHORTI I PLOTË

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

FSHF Kategoria Superiore/Champions League/International

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

15/06/21 @ 12:50

SHORTI I RAUNDIT TË PARË

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

FFK Superliga/Champions League/International

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

15/06/21 @ 12:21

PARAKUALIFIKIMET

FSHF zyrtarizon parakualifikimet për Champions

FFK Superliga/Champions League/International

FSHF zyrtarizon parakualifikimet për Champions

13/06/21 @ 14:28

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina me Folgoren luan në Elbasan

FFK Superliga/Champions League

Prishtina me Folgoren luan në Elbasan

09/06/21 @ 13:21

UCL

Rivali i Prishtinës skuadra e tretë më e trofeshme e San Marinos

FFK Superliga/Champions League/International

Rivali i Prishtinës skuadra e tretë më e trofeshme e San Marinos

08/06/21 @ 13:42

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina ndaj kampionit të San Marinos

Champions League

Prishtina ndaj kampionit të San Marinos

08/06/21 @ 12:45

CHAMPIONS LEAGUE

Nesër shorti i raundit preliminar për Prishtinën

Champions League

Nesër shorti i raundit preliminar për Prishtinën

07/06/21 @ 17:44

TRAJNERI KAMPION

Ramadani: Vetëm përforcime cilësore

FFK Superliga/Champions League/International

Ramadani: Vetëm përforcime cilësore

06/06/21 @ 20:38

CHAMPIONS LEAGUE

Tuchel fantastik, Chelsea fiton Ligën e Kampionëve

Champions League

Tuchel fantastik, Chelsea fiton Ligën e Kampionëve

29/05/21 @ 23:07


 
Të gjitha lajmet nga Champions League