Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA e PARË

Ndahen pikët në Kamenicë

Ndahen pikët në Kamenicë


12 September, 2021 @22:16

Ndeshja në mes të Kikës dhe Vushtrrisë, përfundoi me rezultat 1-1.

Kika kaloi në epërsi me golin e Leutrim Arifit, kurse rezultatin e barazoi Altin Maqestena për Vushtrrinë.

TABELA AKTUALE

Vushtrria me 4 pikë gjendet në pozitën e dytë në Ligën e Parë, kurse kjo ishte pika e parë e Kikës.

Në xhiron tjetër Vushtrria takohet me liderin 2 Korriku, kurse Kika do të përballet me Arbërinë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë