Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BAYERN MUNICH

Negelsmann trajneri i ri i Bayernit

Negelsmann trajneri i ri i Bayernit


27 April, 2021 @11:13

Gjigandi gjerman, Bayern Munich, ka zyrtarizuar trajnerin e ri të skuadrës, Julian Nagelsmann.

33 vjeçari do të jetë në krye të Bayernit nga dara 1 korrik 2021.

Nagelsmani do të nënshkruajë kontratë pesë vjeçare që do të mbajë te Bayern Munichu deri më 31 qershor 2026.

Julian Nagelsmann aktualisht është në krye të Leipzigut dhe gjendet në pozitën e dytë në Bundesliga.


FERONIKELI - ARBËRIA

Arbëria me fitore sot, mund t’i afrohet barazhit

FFK Superliga

Arbëria me fitore sot, mund t’i afrohet barazhit

27/04/21 @ 10:11

NEROAZZURRI

Inter këtë fundjavë mund të fitojë titullin

Serie A

Inter këtë fundjavë mund të fitojë titullin

27/04/21 @ 00:07

OLD TRAFFORD

United vazhdon me mbrojtësin, Ole i kënaqur

Premier League/Transfere

United vazhdon me mbrojtësin, Ole i kënaqur

27/04/21 @ 00:02

LEICESTER CITY 2-1 CRYSTAL PALACE

Iheanacho përmbys Palace’in, Leicester me një këmbë në Champions

Premier League

Iheanacho përmbys Palace’in, Leicester me një këmbë në Champions

26/04/21 @ 23:16

RAMIZ SADIKU - VLLAZNIA

Ramiz Sadiku përforcon pozitën e pestë

FFK Liga e parë

Ramiz Sadiku përforcon pozitën e pestë

26/04/21 @ 23:01

SHQIP në BOTË

Rrahmani e Hysaj mbyllin portën kundër Vojvodës e Ujkanit

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Rrahmani e Hysaj mbyllin portën kundër Vojvodës e Ujkanit

26/04/21 @ 21:54

TRANSFERE

Gnabry i pikëlluar për Alaba

Bundesliga/La Liga/Transfere

Gnabry i pikëlluar për Alaba

19/06/21 @ 13:38

GJERMANIA

Vendimi final, pas EURO 2020

Evropiani/Bundesliga/International

Vendimi final, pas EURO 2020

06/06/21 @ 15:16

HOLANDEZI

Van Bommel në Bundesligë, si trajner

Bundesliga/Transfere

Van Bommel në Bundesligë, si trajner

06/06/21 @ 10:21

WERDER BREMEN

Milot Rashica bëhet me trajner të ri

Bundesliga/Transfere

Milot Rashica bëhet me trajner të ri

01/06/21 @ 16:05

BAYERN MUNICH

Legjenda Rummenigge largohet nga Bayerni, zëvendësohet nga ish-portieri

Bundesliga

Legjenda Rummenigge largohet nga Bayerni, zëvendësohet nga ish-portieri

01/06/21 @ 12:30

NDAHEN RRUGËT

Mavraj në kërkim të adresës së re

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

Mavraj në kërkim të adresës së re

30/05/21 @ 16:39

BUNDESLIGA PLAYOUT

Rikthim i madh për të mbijetuar në elitë

Bundesliga

Rikthim i madh për të mbijetuar në elitë

29/05/21 @ 21:01

BUNDESLIGA

Bayerni transferon 23 vjeçarin nga Championshipi

Bundesliga/Transfere

Bayerni transferon 23 vjeçarin nga Championshipi

27/05/21 @ 17:56

MEDIA TALK

Kicker: Rashica shkon për 15 milionë

Bundesliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Kicker: Rashica shkon për 15 milionë

27/05/21 @ 11:14

KOSOVA

Talenti i Bayernit i thotë “Po” Kosovës

Përfaqësuesja/Bundesliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Talenti i Bayernit i thotë “Po” Kosovës

26/05/21 @ 16:58


 
Të gjitha lajmet nga Bundesliga