Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CRISTIANO

Nuk mund të besojë

Nuk mund të besojë


10 July, 2016 @23:35

Cristiano Ronaldo pas lotëve të dëshpërimit është parë me lot gëzimi, ato të të pabesueshmes, pasi që Portugalia për herë të parë në histori të vendit arriti titullin e më të mirit të Europës.


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016