Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ONIX - DRENASI

Onix e Drenasi ndajnë pikët

Foto; KF Onix

Onix e Drenasi ndajnë pikët


15 September, 2021 @18:30

Me rezultat të barabartë ka përfunduar dueli i luajtur sot mes Onixit dhe Drenasit, skuadra që garojnë në Grupin A të Ligës së Parë të Kosovës.

Golat e vendasve u shënuan nga E.Miranaj dhe A.Llugiqi, kurse golashënuesit e mysafirëve nuk janë bërë të ditur ende.

TABELA AKTUALE

Ky barazim e mban Onixin në vendin e tretë në Grupin A, kurse Drenasi momentalisht ndodhet në vendin e tetë në po të njëjtin grup.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë