Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VUSHTRRIA - ONIX

Onixi lëshon rastin për t’u ngritur

Onixi lëshon rastin për t’u ngritur


28 February, 2021 @15:48

Skuadra e Vushtrrisë dhe Onixit, kanë barazuar sot me rezultat 1-1, në kuadër të xhiros së 16 në Ligën e Parë.

Onixi kaloi në epërsi përmes golit të Granit Arifaj, kurse Vushtrria nuk u dorëzua edhe e barazoi rezultatin dhe e rrëmbeu pikën nga skuadra pejane.

TABELA AKTUALE

Me këtë barazim Onixi e lëshoi rastin për t’u ngritur më shumë në Ligën e Parë, derisa aktulisht gjendet në pozitën e pestë me 26 pikë, derisa Vushtrria me 12 pikë gjendet në pozitën e fundit.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë