Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ISTOGU - RAHOVECI

Pa fitues mes Istogut e Rahovecit

Foto: FC Istogu

Pa fitues mes Istogut e Rahovecit


3 October, 2021 @17:18

Pa fitues është mbyllur dueli i sotëm mes Istogut dhe Rahovecit në Grupin A të Ligës së Parë.

Pjesa e parë e ndeshjes u mbyll pa gola, e skuadrat shënuan secila nga një herë në pjesën e dytë.

Fillimisht, për 0-1 të mysafirëve shënoi Enis Stublla në minutën e 62’, kurse më vonë Ragip Mazrekaj i Istogut (84’) barazoi në 1-1, rezultat me të cilin u mbyll ndeshja.
TABELA AKTUALE

Ky barazim bën që këto dy skuadra momentalisht të jenë në pozitën 8, respektivisht 6 në renditje.

 


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë