Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ISTOGU - DRENASI

Pa gola e pa fitues mes Istogut e Drenasit

Foto: FC Istogu

Pa gola e pa fitues mes Istogut e Drenasit


20 November, 2021 @15:07

Pa gola dhe pa fitues u mbyll dueli i sotëm mes Istogut dhe Drenasit në Grupin A të Ligës së Parë.

Pjesa e parë e ndeshjes u mbyll pa gola, e njëjtë përfundoi edhe pjesa e dytë dhe kështu skuadrat u detyruan t’i ndajnë pikët në fund.

TABELA AKTUALE

Ky rezultat e mban Istogun në vendin e parafundit të Grupit A në Ligën e Parë, kurse Drenasi ndodhet dy pozita mbi Istogun.

Xhiron që vjen, Istogu i shkon Trepçës ‘89, kurse Drenasi e pret Trepçën në shtëpi.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë