Të gjitha lajmet

GJERMANIA - KOSOVA U21

Përkrahje nga bashkëatdhetarët në Osnabruck për Kosovën

Përkrahje nga bashkëatdhetarët në Osnabruck për Kosovën

5 September, 2017 @18:32

Nga fotot e publikuara pak para ndeshjes, shihet një numër i madh i kosovarëve në mbështetje të Kosovës U21 në takimin ndaj Gjermanisë në Osnabruck.

FORMACIONET STARTUESE

Takimi fillon në ora 19:00 dhe është i vlefshëm për kualifikimet drejt EURO2021 për grupmoshat nën 21-vjeçare.

GJERMANIA - KOSOVA U21

Gjermani vs. Kosova U21, publikohen formacionet

5 September, 2017 @18:23

Pak para ndeshjes janë publikuar formacionet startuese të Gjermanisë U21 dhe Kosovës, në takimin e vlefshëm për kualifikimet drejt Euro2021. …

PARA NDESHJES KOSOVA - FINLANDA

Kapiteni i Finlandës me fjalë të mira për Kosovën

5 September, 2017 @15:35

Kur jemi pak orë para ndeshjes Kosovë - Finlandë, le të shohim pak nga deklaratat e kampit kundërshtar në lidhje…

NGA KONFERENCA

Panucci: Të koncentruar 95 minuta

5 September, 2017 @13:52

Përzgjedhësi italian i kombëtares shqiptare, Christian Panucci, në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Maqedonisë, ka thënë se kuqezinjtë duhet…

HISTORIA

A do të vjen fitorja e parë si mysafir sonte?

5 September, 2017 @12:41

A do të jetë hera e parë sonte apo do të vazhdojë kriza e fitoreve si mysafir ndaj Maqedonisë, do…

PËRKRAHJA

Tifozat Kuq e Zi nisen drejt Strumicës

5 September, 2017 @9:22

Adhuruesit e kombëtares shqiptare në futboll, Tifozat Kuq e Zi, kanë postuar këtë fotografi në rrugë për Strumicë, ku në…

MEDIA

Biletat për ndeshjet e Kosovës, do të shtrenjtohen

TOPSPORTI/ A. P.

12 February, 2019 @0:38

Kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK) Agim Ademi, ka konfirmuar në një intervistë për KTV-në se biletat për…

UEFA NJOFTON FFK-në

Anti-trukim: 5 kompani monitorojnë dy ligat e Kosovës, Kupën dhe reprezentacionin

Foto: FFK

11 February, 2019 @23:21

Federata e Futbollit të Kosovës (FFK) ka kuptuar sot nga UEFA-ja se Superliga e Kosovës dhe Liga e Parë, Kupa…

GOLI I RADHËS

Super goli i Muriqit për epërsi

9 February, 2019 @15:08

Ekipi i Rizespor ka kaluar në epërsi në përballjen që po zhvillohet aktualisht ndaj Antalyasporit, ndërsa sulmuesi i Kosovës, Vedat…

REKORD I RI

Kosova shënon edhe një ngritje në FIFA

TOPSPORTI/ A. P.

7 February, 2019 @12:47

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll ka parë veten një vend më lartë në renditjen e parë të vitit 2019 të…

EDON ZHEGROVA

Basel prezenton Zhegrovën

Foto & Video/ Basel Official

4 February, 2019 @22:03

Mesfushori i ri i Kosovës, Edon Zhegrova, është prezentuar në Basel para një ore. Në një intervistë të shkurt…

Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja