Të gjitha lajmet

ENIS ZABËRXHA

Përvoja rikthehet te Llapi

Përvoja rikthehet te Llapi

8 June, 2019 @14:36

Sulmuesi 33 vjeçar, Enis Zabërxha, është rikthyer te Llapi.

Njeriu që ka lënë gjurmë në futbollin kosovar me golat e tij të shënuara për shumë ekipe, mbrëmë është zyrtarizuar si përforcim i ri i skuadrës dhe ekipi ka bërë të ditur se ka nënshkruar kontratë një vjeçare me lojtarin.

9 QERSHOR 2018

Një vit

TOPSPORTI/ Erdis Driza

9 June, 2019 @10:22

Sot janë bërë një vjet prej se legjenda e jo vetëm futbollit kosovar ka kaluar në përjetësi. Fadil Vokrri…

TE GJILANI

Fshesë te Gjilani, ndahet me 10 futbollistë

7 June, 2019 @11:45

Pas sigurimit të Superligës vetëm me ndeshjen e barazhit për stinorin vijues, Gjilani ka nisur operacionin fshesa. Kuqebardhët anamoravas…

BURNO ARRABAL

Një brazilian te Llapi

6 June, 2019 @22:14

Mesfushori defanziv brazilian, Bruno Arrabal, është lojtar i ri i Llapit të Podujevës, ka zyrtarizuar klubi llapjan para pak çastesh.…

TE PRISHTINA

Rikthehet edhe Januzi

Foto: prishtinafc.com

6 June, 2019 @13:16

Përgatitjet për fazën eliminatore të Europa League kanë nisur, por edhe numri i të rikthyerve te Prishtina po shtohet. …

RIKTHIMI I MADH

Prishtina zyrtarizon rikthimin e Krasniqit

Foto: prishtinafc.com

6 June, 2019 @12:52

Ende pa u bërë një ditë e plotë prej ndarjes me Dritën, mesfushori i dalluar i ekipit gjilanas Endrit Krasniqi…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga