Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA'89 - DRENASI

Pikë e artë për Drenasin në Mitrovicë

Pikë e artë për Drenasin në Mitrovicë


13 March, 2022 @18:26

Barazimi i dytë me radhë i Trepcës’89 në Ligë të Parë Grupi A, ndërsa kësaj radhe nga liderja pikë ka shkëputur Drenasi, që po lufton për mbijetesë në këtë grup të Ligës së Parë.

Mitrovicasit si liderë në këtë ligë, tashmë kanë 7 pikë më tepër se ndjekësi i parë, Liria, ndërsa në anën tjetër Drenasi me pikën e fituar ka mbajtur distancën 4 pikëshe ndaj Besës, që është e fundit në renditje.

TABELA AKTUALE


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë