Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PSG

Pochettino, gjurma e parë e rëndësishme

Foto:Google

Pochettino, gjurma e parë e rëndësishme


18 February, 2021 @12:17

Fitorja e PSG kundër Barcelonës të martën në Champions League zbulon zgjedhjet e para të forta të trajnerit Mauricio Pochettino.

Rreth 45 ditë pas nënshkrimit të tij në Paris-Saint-Germain, argjentinasi ishte i ngadaltë për të lënë gjurmët e tij në ekipin e tij të ri, për të përcaktuar identitetin e premtuar gjatë prezantimit të tij më 5 janar, dhe për të bërë një ndërrim të vërtetë me epokën e Thomas Tuchel.

Të martën në mbrëmje, në Camp Nou trajneri 48 vjeçar kishte përgatitur aq mirë skuadrën duke i mposhtur katalunasit me rezultat të thellë 4-1.

Nëse Pochettino vazhdon me atë përgatitje të lojtarëve, sukseset për PSG nuk do të mungojnë.

Ndeshja e ardhshme e Parisit është kundër Monacos 21 shkurt ora 21:00.


LIGUE 1

Marseille fiton pas 7 ndeshjeve

Ligue 1

Marseille fiton pas 7 ndeshjeve

17/02/21 @ 23:15

SEVILLA-DORTMUND, PLAYER RATINGS

Sevilla-Dortmund, notat e futbollistëve

Champions League

Sevilla-Dortmund, notat e futbollistëve

17/02/21 @ 23:09

PORTO - JUVENTUS

Porto kap avantazhin ndaj Juventusit

Champions League

Porto kap avantazhin ndaj Juventusit

17/02/21 @ 22:54

SEVILLA - DORTMUND

Haaland i jep avantazhin Dortmundit para ndeshjes së kthimit

Champions League

Haaland i jep avantazhin Dortmundit para ndeshjes së kthimit

17/02/21 @ 23:04

UCL

Lirim Kastrati me asist, Dinamo kualifikohet

Champions League/International/Sportistë shqiptarë në botë

Lirim Kastrati me asist, Dinamo kualifikohet

14/07/21 @ 09:01

TE PRISHTINA

2 të lënduar pas eliminimit nga hungarezët

Evropiani/Champions League/Europa League/International

2 të lënduar pas eliminimit nga hungarezët

14/07/21 @ 08:03

CHAMPIONS LEAGUE

Shkëndija deklasohet, eliminohet nga Liga e Kampionëve

Champions League/International

Shkëndija deklasohet, eliminohet nga Liga e Kampionëve

13/07/21 @ 22:54

PRISHTINA - FERENCVAROS

Uzuni shuan shpresat e Prishtinës

Champions League/International

Uzuni shuan shpresat e Prishtinës

13/07/21 @ 21:53

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Ferencvaros

Champions League

Formacionet zyrtare: Prishtina - Ferencvaros

13/07/21 @ 18:43

PRISHTINA - FERENCVAROS

Sonte ndeshja Prishtina - Ferencvaros

Champions League

Sonte ndeshja Prishtina - Ferencvaros

13/07/21 @ 12:39

PRISHTINA - FERENCVAROS

Ramadani: Do të isha i gëzuar nëse eliminohemi me fitore

Champions League

Ramadani: Do të isha i gëzuar nëse eliminohemi me fitore

12/07/21 @ 21:16

PRISHTINA - FERENCVAROS

Stoger: E kemi rezultatin, por ende s’ka përfunduar asgjë

Champions League

Stoger: E kemi rezultatin, por ende s’ka përfunduar asgjë

12/07/21 @ 20:36

BETTING

Kuotat për Prishtina - Ferencvaros

FFK Superliga/Champions League/International

Kuotat për Prishtina - Ferencvaros

12/07/21 @ 16:41

ZYRTARËT E NDESHJES

Referë nga Luksemburgu në ndeshjen Prishtina-Ferencvaros

FFK Superliga/Champions League/International

Referë nga Luksemburgu në ndeshjen Prishtina-Ferencvaros

12/07/21 @ 16:37


 
Të gjitha lajmet nga Champions League