Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA

Prishtina kthehet në Kosovë

FOTO / Prishtina

Prishtina kthehet në Kosovë


2 February, 2022 @10:45

Kampionja e Superligës së Kosovës, Prishtina, është kthyer sot në Kosovë.

Pas përgatitjeve 15 ditore në Antalia të Turqisë, Prishtina sot në mëngjes ka arritur në shtëpi.

Prishtina në Turqi ka zhvilluar pesë ndeshje miqësore. Prishtina humbi nga Chernomoresti 4-0, barazoi me Atyraun 2-2, pësoi 2-1 nga Gornik dhe fitoi 2-0 ndaj Alanyas dhe ndaj Kapfenbergut me rezultat 4-2.

TABELA AKTUALE

Prishtina aktualisht gjendet në pozitën e pestë me 24 pikë.


MALLORCA

Vedat Muriqi i gatshëm, mund të debutojë nesër në Copa del Rey

La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Vedat Muriqi i gatshëm, mund të debutojë nesër në Copa del Rey

01/02/22 @ 23:25

OL - OM

Shaqiri gol e asist, Lyon përmbys Marseille

Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

Shaqiri gol e asist, Lyon përmbys Marseille

01/02/22 @ 23:09

GJILANI

Gjilani përsëri me prezantim interesant (VIDEO)

FFK Superliga

Gjilani përsëri me prezantim interesant (VIDEO)

01/02/22 @ 22:11

ONIX

Valdet Shoshi në stafin e Onixit

FFK Liga e parë

Valdet Shoshi në stafin e Onixit

01/02/22 @ 21:42

RAHOVECI

Rahoveci prezanton 3 përforcime

FFK Liga e parë

Rahoveci prezanton 3 përforcime

01/02/22 @ 21:31

LLAPI

Edon Zeqiri largohet nga Llapi

FFK Superliga

Edon Zeqiri largohet nga Llapi

01/02/22 @ 21:22

PRISHTINA

Prishtina përforcohet me 2 futbollistë

FFK Superliga

Prishtina përforcohet me 2 futbollistë

01/02/22 @ 21:16

BALLKANI

Pëlqehet Hoffman, zyrtarizohet te Ballkani

FFK Superliga

Pëlqehet Hoffman, zyrtarizohet te Ballkani

01/02/22 @ 20:55

KF LUGINA

KF Lugina, futbollisti Neshat Jakupi flet në prag të stinorit pranveror

International/Sportistë shqiptarë në botë

KF Lugina, futbollisti Neshat Jakupi flet në prag të stinorit pranveror

01/02/22 @ 17:24

GJILANI

Gjilani përsëri me prezantim interesant (VIDEO)

FFK Superliga

Gjilani përsëri me prezantim interesant (VIDEO)

01/02/22 @ 22:11

LLAPI

Edon Zeqiri largohet nga Llapi

FFK Superliga

Edon Zeqiri largohet nga Llapi

01/02/22 @ 21:22

PRISHTINA

Prishtina përforcohet me 2 futbollistë

FFK Superliga

Prishtina përforcohet me 2 futbollistë

01/02/22 @ 21:16

BALLKANI

Pëlqehet Hoffman, zyrtarizohet te Ballkani

FFK Superliga

Pëlqehet Hoffman, zyrtarizohet te Ballkani

01/02/22 @ 20:55

LLAPI

Llapi prezanton sulmuesin ganez

FFK Superliga/Transfere

Llapi prezanton sulmuesin ganez

01/02/22 @ 15:22

MESFUSHORI OFANZIV

Muhamed Dubova prej Gjilanit kalon te FK Dubnica

FFK Superliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Muhamed Dubova prej Gjilanit kalon te FK Dubnica

01/02/22 @ 10:58

BALLKANI

Të gjitha golat e Ballkanit në ndeshjet miqësore

FFK Superliga

Të gjitha golat e Ballkanit në ndeshjet miqësore

31/01/22 @ 22:47

MIQËSORE

Llapi fiton ndeshjen ndaj Akhmatit

FFK Superliga/International

Llapi fiton ndeshjen ndaj Akhmatit

31/01/22 @ 11:31

ZYRTARE

Vëllaznimi shton edhe 2 përforcime

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Vëllaznimi shton edhe 2 përforcime

30/01/22 @ 18:28

MIQËSORE

Ballkani pa humbje në miqësore

FFK Superliga/International

Ballkani pa humbje në miqësore

29/01/22 @ 16:10


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga