Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EDHE NJË GOL

Rashica përsëri shënon në fitore

Rashica përsëri shënon në fitore


13 January, 2024 @19:36

Futbollisti i Kosovës, Milot Rashica ka shënuar edhe në ndeshjen e dytë me radhë me trajnerin e ri te Besiktasi. Vushtrriasi ka shënuar sot golin e dytë të ekipit në fitore ndaj Fatihut 3-0, duke gjuajtur bukur në minutën e 65. të ndeshjes për 2-0.

Ky është goli i dytë i Rashicës në dy ndeshje me trajnerin e ri të Besiktasit, Fernando Santos.


 
Të gjitha lajmet nga International