Të gjitha lajmet

11-SHET STARTUESE

Reja publikon 11-shen për ndeshjen e rëndësishme

Foto: FSHF

Reja publikon 11-shen për ndeshjen e rëndësishme


15 November, 2020 @16:40

Edoardo Reja ka publikuar 11-shen startuese të Shqipërisë për përballje ndaj Kazakistanit, bashkë me Michal Bilekun, trajnerin e kundërshtarëve.

Në këtë përballje, ku kuqezinjtë patjetër duan fitore, do të dilet me këto formacione:

SHQIPËRIA XI: Etrit Berisha (kap); Ardian Ismajli, Fred Veseli, Berat Djimsiti; Elseid Hysaj, Amir Abrashi, Sherif Kallaku, Led Memushaj; Sokol Cikalleshi, Myrto Uzuni, Rei Manaj.

TABELA AKTUALE

KAZAKISTANI XI: Pokatilov; Marochkin, Kerimzhanov, Alip, Vorogovskiy; Kuat, Abikemn, Suyumbayev (kap.), Beysebekov; Schetkin, Aimbetov.


CRISTIANO RONALDO

Synimi i radhës, historik

EURO 2020/Liga e Kombeve/Serie A/International

Synimi i radhës, historik

31/12/20 @ 02:48

E FUNDIT

Gjermania merr vendim për Löwin

EURO 2020/Liga e Kombeve/International

Gjermania merr vendim për Löwin

30/11/20 @ 17:49

KOMISIONI DISIPLINOR I UEFA-së

UEFA i jep fitoren Zvicrës në tavolinë dhe mbijetesën në Ligën A!

Liga e Kombeve

UEFA i jep fitoren Zvicrës në tavolinë dhe mbijetesën në Ligën A!

27/11/20 @ 00:43

QUALIFICATION MATHs

Si shkohet nga Liga e Kombeve në Kampionatin Botëror “Katari 2022” dhe direkt?

Liga e Kombeve

Si shkohet nga Liga e Kombeve në Kampionatin Botëror “Katari 2022” dhe direkt?

20/11/20 @ 04:10

NATIONS LEAGUE FINALS 20/21

Kur zhvillohet Final Four i Ligës së Kombeve?

Liga e Kombeve

Kur zhvillohet Final Four i Ligës së Kombeve?

20/11/20 @ 03:13

ANALIZA PAS NDESHJES

Pas çdo mundimi, vjen lehtësimi

Liga e Kombeve/Përfaqësuesja/Analiza

Pas çdo mundimi, vjen lehtësimi

19/11/20 @ 18:22

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Kosova-Moldavia

Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Notat e futbollistëve: Kosova-Moldavia

18/11/20 @ 22:43

KOSOVA - MOLDAVIA

Fitorja e parë, mbesim në Ligën C

Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Fitorja e parë, mbesim në Ligën C

18/11/20 @ 22:39

FORMACIONET ZYRTARE

Ujkani në portë, Zhegrova startues! 11-shet Kosova-Moldavia

Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Ujkani në portë, Zhegrova startues! 11-shet Kosova-Moldavia

18/11/20 @ 19:28

PAS NDESHJES

Reja: Fitore me dy fytyra

Liga e Kombeve/Kombëtarja

Reja: Fitore me dy fytyra

18/11/20 @ 19:14


Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve