Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FUSHË KOSOVA 1-1 VLLAZNIA

S’e kalon Vllazninë, Fushë Kosova ndalet në barazim

S’e kalon Vllazninë, Fushë Kosova ndalet në barazim


25 September, 2021 @19:00

Pas fitoreve të rëndësishme të shënuara, Fushë Kosova ka pësuar edhe barazimin e dytë të stinorit në përballje me Vllazninë e Pozharanit.

Pampurët nuk kanë arritur të bëjnë tri fitore në pesë xhirot e para të stinorit për të marrë barazimin e dytë në kampionat, 1-1.

TABELA AKTUALE

E njëjta vlen edhe për Vllazninë, që vinte në këtë ndeshje me dy fitore dhe në fund u detyrua të kënaqet me barazimin e dytë!

Në xhiron që vjen Vllaznia pret Kikën, ndërsa Fushë Kosova luan derbi ndaj Vushtrrisë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë