Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Shkëndija mposhtet në miqësore, debuton Qaka

Shkëndija mposhtet në miqësore, debuton Qaka


30 January, 2021 @23:25

Shkëndija ka pësuar humbje në ndeshjen e dytë kontrolluese në Antalya të Turqisë.

Ekipi tetovar kësaj radhe u mposht me rezultat 3-1 nga skuadra e cila renditet e treta në elitën ukrainase, Desna Chernihiv.

Goli i vetëm për Shkëndijën u shënua nga mesfushori Bruno Dita (49’), derisa për ekipin kundërshtar realizuan Totovitsky (Penalti- 7’), Budkovsky (28’) dhe Shevtsov (Penalti - 72’).

Për ekipin e Ernest Gjokës në këtë duel debutoi edhe përforcimi i ri, Kamer Qaka.


FAZA PËRGATITORE

Prishtina nesër përballë miqësores së fundit në Antalya

FFK Superliga

Prishtina nesër përballë miqësores së fundit në Antalya

30/01/21 @ 22:52

VIDEO

Debutim ëndrrash, Sadiku shkëlqen me dy gola

International/Sportistë shqiptarë në botë

Debutim ëndrrash, Sadiku shkëlqen me dy gola

30/01/21 @ 22:41

TRANSFER

Ballkani godet me dy transfere të reja

FFK Superliga

Ballkani godet me dy transfere të reja

30/01/21 @ 22:18

PARTIZANI

Partizani largon sulmuesin nigerian

FSHF Kategoria Superiore

Partizani largon sulmuesin nigerian

30/01/21 @ 22:09

LLAPI

Rikthehet Januzi

FFK Superliga

Rikthehet Januzi

30/01/21 @ 20:54

ARSENAL - UNITED

Arsenal-United barazojnë, City “gëzohet”

Premier League

Arsenal-United barazojnë, City “gëzohet”

30/01/21 @ 20:32

TURQIA

Fenerbahçe ngritet në krye

International

Fenerbahçe ngritet në krye

30/01/21 @ 20:04

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi përforcohet me ish-sulmuesin e Besës

FFK Liga e parë

Vëllaznimi përforcohet me ish-sulmuesin e Besës

30/01/21 @ 19:49

BESART BERISHA

“Besart’s on fire!”, tifozët i kushtojnë këngë Besart Berishës

International

“Besart’s on fire!”, tifozët i kushtojnë këngë Besart Berishës

14/04/21 @ 17:31

MEDIA

Çështja: Kasami te kombëtarja?!

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Çështja: Kasami te kombëtarja?!

14/04/21 @ 14:53

KOSOVARE ASLLANI

Kosovare Asllani: E ardhmja në Madrid, e paqartë

International/Sportistë shqiptarë në botë

Kosovare Asllani: E ardhmja në Madrid, e paqartë

14/04/21 @ 13:43

EURO2020

Anuloi golin e Ronaldos, mbetet pa Evropian!

Evropiani/International

Anuloi golin e Ronaldos, mbetet pa Evropian!

13/04/21 @ 19:35

FORBES

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

13/04/21 @ 07:52

SUPERLIGA TURKE

Fenerbahçe vazhdon të ndjek kreun

International

Fenerbahçe vazhdon të ndjek kreun

12/04/21 @ 23:13

VETON TUSHA

Tusha shënon në debutimin si titullar

International/Sportistë shqiptarë në botë

Tusha shënon në debutimin si titullar

12/04/21 @ 19:37

VETON TUSHA

Veton Tusha për herë të parë titullar në Superligën turke

International/Sportistë shqiptarë në botë

Veton Tusha për herë të parë titullar në Superligën turke

12/04/21 @ 17:38

EDON ZHEGROVA

Dy golëshi i bënë vend në formacionin e javës

International/Sportistë shqiptarë në botë

Dy golëshi i bënë vend në formacionin e javës

12/04/21 @ 16:33

PAS EMISIONIT

AGK reagon ndaj fjalorit të Batatinës, kërkon masa nga FFK-ja

FFK Superliga/International

AGK reagon ndaj fjalorit të Batatinës, kërkon masa nga FFK-ja

12/04/21 @ 14:18


 
Të gjitha lajmet nga International